Яка ви богиня за знаком Зодіаку

У кожній жінці уживається декілька богинь. Особливо коли характер особливий. Знання архетипів богинь допоможе кожній жінці краще зрозуміти себе і свої взаємини з чоловіками. Спробуємо підібрати архетип богині за кожним з 12 знаків Зодіаку.

Близнюки – Геба

богиня

Геба – богиня юності. Вона підносила на Олімпі богам нектар – амброзію. Була видана заміж за Геракла, коли він знайшов безсмертя. Вона не хоче відповідати за своє життя і прагне знайти когось (як правило, чоловіка), хто подбає про неї. Геба почувається занадто юною, щоб відстоювати свою думку, і до того ж часто просто не знає, чого хоче. Вона просто йде услід за натовпом, не замислюючись про те, потрібно їй це чи ні.

Важливо поставити собі питання: «Що ми робимо разом, щоб наші стосунки вплинули позитивно на весь світ? У чому синергія від наших відносин?». Для повноцінного щастя варто навчитися приймати всі зміни в собі й навчитися виходити за рамки власної реальності, спробувати розуміти свої почуття і почуття інших людей, а також нести за них відповідальність.

Діва – Гея

богиня

Гея – богиня землі та сама земля, що виникла після початкового хаосу. Своїх дітей Гея щиро любила, на відміну від бога неба Урана. Той узагалі не терпів ніяких жахливих сторуких, відправив їх в надра землі та заборонив з’являтися на світло. Мати Гея від цього дуже страждала і вмовляла титанів покарати Урана, позбавивши його влади. Зробити це зважився тільки молодший з титанів, Кронос: він здолав Урана і проголосив себе новим володарем світу. Про що свідчить нам цей міф? Що у стосунках ніколи не буде все так, як ви хочете. Якщо є очікування, які залежать від вашої точки зору, це завжди послужить базою для конфлікту і негативної енергії.

Якщо є умови у відносинах і ваші умови важливіші самих стосунків, то доведеться вибирати. Частіше давайте питання: «Що для мене важливіше: бути в стосунках чи мати рацію?»

Ви впевнені, що хочете зруйнувати все заради нового світу чи будете продовжувати терпіти?

Читайте також: Про яких чоловіків мріють жінки різних знаків Зодіаку (і кого в результаті зустрічають)

Овен – Артеміда

богиня

Артеміда – феміністка нашого пантеону. Артеміда досить цілеспрямована і завжди знає, чого хоче, звісно, добивається свого, нехай навіть війною. Головне для неї – постійне відчуття повної свободи. Артеміда не терпить кордонів і заради своєї свободи може багато подорожувати, займатися спортом, щоб реалізувати вроджене почуття суперництва; сперечатися, оскільки вона не любить компромісів і часто відстоює свою думку.

У своїх відносинах з чоловіками Артеміда залишає всі свої якості незмінними, вона не допускає зайвої слабкості, жіночності або ігор в любов. Вона не прагне шлюбу, а в деяких випадках навіть уникає його. Її притягують партнерські, дружні відносини. Чоловік для неї – друг і соратник. У них, як правило, однакові інтереси та погляди на життя, іноді збігаються і цілі. Їй цікаві інтелектуально розвинені чоловіки творчого складу і з різнобічними талантами.

Скорпіон – Геката

Геката – богиня долі й перехресть. Її притягує небезпека, а сутності притаманний містицизм. Як мінімум така жінка захоплюється астрологією і гороскопами. Вона буде практикувати окультизм і спілкуватися з відповідними людьми. Жінка Геката керує своєю інтуїцією, раціонально пояснює незрозуміле. Вона скоріше буде шукати причину своїх неприємностей в “поробили”, ніж у власній поведінці. Геката відчуває відірваність від життя і повну самотність через загальне нерозуміння її поведінки та цінностей.

Щоб вийти зі своєї раковини, таким жінкам варто розвивати в собі емоційну чуйність, навчитися прислухатися і розуміти почуття інших людей. Іноді вона може проявляти агресію до оточення, але це швидше самозахист, аніж агресія, Геката просто не вміє висловлювати своїх почуттів.

Якщо ви вважаєте, що партнер для вас давно нічого не робив, це означає, що ви для нього давно нічого не робили. Припиніть в усьому шукати таємний сенс. У справжніх стосунках сенс один – безкорисливе служіння іншій людині.

Телець – Афродіта

Афродіта – богиня любові та краси. Вона наділяє жінок здатністю насолоджуватися собою. Погоня за емоціями не залишає місця для глибоких почуттів. Крім того, багато жінок бачать в ній суперницю і вступають в конфлікт. Афродіта ж щиро їх не розуміє, для неї це не привід, до того ж вона не власниця, почуття суперництва їй невідоме. Чоловіків сильно притягує сексуальність Афродіти, їй приємне їх оточення, проте стосунки будує поверхневі. Афродіта може мати безліч коротких зв’язків і не вважати їх зрадою. Афродіта – це жінка-свято, і їй потрібно навчитися ним керувати.

Краса, успіх, статус – це бонус, а не причина стосунків.

Запитайте себе: чи хочете ви бути через 20 років поруч з цією людиною?

Терези – Немезида

Немезида – богиня відплати й правосуддя. Для неї майже закриті світ внутрішній і світ зовнішній, оскільки вона схильна орієнтуватися у своїх вчинках і почуттях на «правильні норми», яких в природі не існує. Така жінка завжди шукає єдине правильне рішення в шаблонах соціуму і в нормах людських правил. Немезида часто почувається ображеною та обдуреною. Будь-яку неуважність або емоційну гнучкість іншої людини Немезида сприймає як безвідповідальність і легкість.

Ці жінки тривожні, тому що постійно чекають обману, і часто їх очікування виправдовуються. Також вони можуть бути емоційно холодними в судженнях. Чоловіків Немезида сприймає або як святих, або як лицемірів. Немезиді складно побудувати стосунки з чоловіком через своє прагнення до абсолютного ідеалу. Вона боїться прислухатися до своїх почуттів, боїться втратити контроль, а з ним і істину. Вона прагне вибрати найкращого з найкращих за допомогою розуму і тому, звичайно ж, знаходить більше недоліків, ніж переваг. Їй потрібно розвивати емоційну гнучкість і навчитися приймати життя таким, яким воно є, попри деяку несправедливість.

Рак – Деметра

богиня

Деметра – богиня родючості. Основна ідея цієї богині – турбота про людей. Будуючи відносини з людьми, Деметра стає їм матір’ю і прагне підтримати кожного: альтруїстична, віддана людям і переконанням до впертості. Деметра не прагне до статусу в суспільстві або незалежності, найважливіше для неї – це створення дружньої родини та близьких емоційних стосунків.

Чоловіків Деметра не вибирає і рідко закохується, швидше ставиться до них як до хлопчиків, які потребують її допомоги. Вона відгукується і стає матір’ю для такого чоловіка. Жінці-Деметрі радимо своєчасно навчитися думати не тільки про допомогу комусь, а й про те, що потрібно саме їй.

Лев – Фортуна

богиня

Богиня Фортуна – в ній поєднуються суперечливі бажання безмежного контролю над своїм і чужим життям, і абсолютна безстрашність перед наслідками. Як відомо всім, Фортуна не піддається логічному поясненню. Ця жінка завжди знає, як правильно діяти в цей момент, але не може планувати майбутнє, оскільки багато в її житті залежить від миттєвого імпульсу. Вона досить гарний маніпулятор, може когось привабити у своє коло спілкування. Але якщо з якоїсь причини людина стає їй неприємною, — все пропало.

Якщо Фортуна закохується, вона намагається допомогти об’єкту симпатії, але не може не проявити свою сутність і з часом починає ним маніпулювати, беручи участь у всіх його починаннях, скеровуючи його в роботі або просто працюючи поруч, даючи поради. Така жінка напевно захоче знати все про свого чоловіка, що з ним відбувається і що він відчуває.

Жінці такого типу корисно було б навчитися відокремлювати своє життя від близьких їй людей і дотримуватися межі особистої свободи кожного. Все контролювати неможливо, тому в деяких випадках ситуацію краще просто відпустити у вільне плавання.

Стрілець – Гестія

богиня

Гестія – берегиня священного вогню (знання). З Гестією пов’язана легенда про Прометея, який викрав вогонь у Гестії (або ж вона сама його віддала) і передав людям, завдяки чому ті стали не тільки фізичною, а й духовною копією богів (оскільки вогонь був тільки у богів). Ця жінка має настільки розвинений внутрішній світ, що їй навіть не потрібно його висловлювати в досягненні мети або в кар’єрі, він є, і їй цього досить. Ніщо не впливає на неї. Її почуття належать тільки їй, і тільки вона на них впливає – ніщо із зовнішнього світу не може порушити її спокою. Вона може бути путівником для будь-якого чоловіка або присвятити своє життя служінню людям, обравши шлях самотності. Для неї немає різниці, бути дружиною чоловіка або належати тільки богу.

Козоріг – Гера

Гера – верховна богиня Олімпу. Дружина Зевса. Богиня шлюбу і сім’ї. Вона повністю віддає себе шлюбу. Такі жінки нерідко всюди супроводжують своїх чоловіків, цікавляться всіма його справами, іноді навіть працюють разом з ними. У чоловікові Гера шукає впевненість і силу, яка часто виражається в його соціальному статусі. Такі жінки приділяють велику увагу зовнішнім сторонам життя, тому часто помиляються. Від чоловіка вона чекає надійності й сили, але часто вибирає тільки зовні успішного чоловіка, в якому присутні незрілість, авторитарність і байдужість до почуттів інших. Гера ж дізнається про такі його якості занадто пізно, проте приймає їх, оскільки найстрашніше для неї – це залишитися самою, тому вона неодноразово вимагає від свого Зевса обіцянки зберігати вірність, підсвідомо розуміючи, що це неможливо і що вона його не залишить ні за яких умов.

Водолій – Іріда

богиня

Богиня Іріда – богиня веселки. Головна роль Іріди – бути вісницею богів, доручення яких вона розносить зі швидкістю вітру по землі, в морські глибини й навіть в пекло. Подібно як Гермес служив Зевсу, вона була служницею Гери. Так би мовити, це головна фрейліна верховної. Тому життя такої жінки завжди проходить в інтригах і плітках Олімпу. Вона знає все про всіх і про все і тим самим володіє іноді, не усвідомлюючи цього, найважливішою інформацією.

Тому найважливіша її якість – це вміння мовчати та зберігати таємниці. Тому носій цього архетипу завжди має найкращу лінію з варіантів своєї долі. А якщо навчиться тримати рот на замку, тоді їй довірятимуть всі таємниці сильні світу цього, вона отримає протекцію і клопотання в найнесподіваніші періоди свого життя. Адже коли тобі довіряють боги, то твоя доля в кращих руках. Головне – навчитися правильно розставляти пріоритети з усіма іншими та думати, перш ніж щось говорити.

Риби – Персефона

Персефона – богиня царства мертвих. Жінка-Персефона може бути дуже різною, оскільки основною рисою цього архетипу є пасивність, піддатливість і покірність чужій думці. Жінка-Персефона завжди залишається юною і вимагає турботи, в будь-якому віці вона виглядає і поводиться набагато молодшою за свій вік. Вона легко підлаштовується під вимоги навколишнього середовища і стає такою, якою її хочуть бачити. Цікаво, що при цьому сама Персефона не відчуває дискомфорту. Персефона не вміє приймати рішень, боїться випробовувати почуття, оскільки це вимагає певних зобов’язань і завдає незручності через неминучу потребу вибору, вимагає вміння говорити «ні». Часто жінка-Персефона, як і в міфі, має мати – Деметру, яка продовжує своє життя через дочку. Ці відносини дуже близькі та міцні, через це жінка-Персефона не розвивається в зрілу особистість. Така жінка практично не має секретів від матері та приймає всі інтерпретації неньки як власні, тим самим позбавляючи себе можливості формування особистого досвіду і власних думок. Персефона, якщо зможе емоційно відділитися від матері, згодом стане зрілою особистістю; якщо ж цього не станеться, так і залишиться вічною дівчиною-підлітком.

Дівчатам, в яких присутній архетип Персефони, варто якомога частіше рефлексувати, прислухатися до власних відчуттів і навчитися відокремлювати свої почуття від чужих. І, звичайно ж, не робити з мами подругу.

Найголовніше – не забувайте, що в душі кожної жінки може жити не одна богиня, а мінімум дві. Знайдіть у цьому списку свою верховну богиню і спробуйте використовувати весь досвід наших грецьких богинь собі на користь. Пам’ятайте, що тільки ви зможете самі зрозуміти, яка ви насправді з усіх 12 типів. Можливо, ви 13-та богиня нового часу сучасного світу, яка містить в собі всіх відразу. Але не поспішайте з висновками. Найвірнішу відповідь на питання «Яка я богиня?» дасть вам ваш коханий чоловік.

Оцініть статтю
Тутка
Яка ви богиня за знаком Зодіаку
Рецепти соусів, які втруть носа майонезу та кетчупу