in ,

Як вирівняти асиметрію тіла: ефективне розтягнення

Статичне розтягнення — це комплекс вправ, спрямованих на вирівнювання шийних і хребетних м’язів, зміцнення сухожиль і омолодження організму. Регулярно виконуючи такі вправи, вдасться позбутися від остеохондрозу, кіфозу та сколіозу.

Якщо хребет здоровий, то і внутрішні органи в порядку. Для досягнення максимально позитивного ефекту вправи радимо виконувати якомога частіше, акцентуючи увагу на тому боці, де відчувається біль. У кожній позиції треба затримуватися кілька секунд і між вправами робити паузи.

Вправи для вирівнювання асиметрії тіла

1. Сядьте, спираючись долонями об підлогу і піднімаючи пальці ніг. Опустіть на підлогу таз, розставте руки в боки (щоб вони повністю торкалися підлоги) і закиньте ноги за голову.

2. Обіпріться на коліна і долоні (ноги і руки при цьому повинні знаходитися під прямим кутом щодо поверхні підлоги). Максимально прогинайте і вигинайте спину.

вправи

3. Прийміть вихідне положення як в попередній вправі, а таз рухайте вправо і вліво. Головою стежте за рухом тазу. Уявіть, ніби кішка стежить за своїм хвостом.

Читайте також: Імунна гімнастика: 3 вправи для підтримки здоров’я і профілактики вірусних захворювань

4. Обіпріться на руки та пальці ніг, повернувши тіло вправо, потім вліво і утримуючи його в рівному положенні. Літнім людям можна робити цю вправу з опорою на коліна.

5. Прийміть положення як у віджиманні від підлоги, максимально наближаючи до поверхні підборіддя, груди та піднімаючи по черзі ноги вгору. Літнім людям можна виконувати дану вправу, стоячи на колінах.

6. Вклякніть на коліна, сідайте на правий, потім на лівий бік, відводячи при цьому руки в протилежний бік.

7. Зробіть місток з опорою на лопатки та пальці ніг, намагайтеся максимально прогинати спину.

8. Ляжте на живіт, обхопіть руками гомілки та зробіть кілька перекочувань вперед і назад.

9. Ляжте на підлогу правим боком, доторкніться до поверхні руками, а потім повторіть аналогічні дії з іншого боку.

10. Сядьте на підлогу, закиньте праву ногу за ліву, покладіть зверху неї ліву руку, а праву розташуйте на невеликій відстані від стегна. На видиху поверніться корпусом назад і повторіть аналогічні дії з іншого боку.

11. Ляжте на підлогу, прогніть спину, піднімаючи ноги й прямі руки.

вправи

Під час занять дихайте спокійно. Перерва між кожною вправою повинна складати від пів хвилини до двох хвилин. Виконуйте вправи плавно, без ривків і стежте за своїми відчуттями. Якщо в якійсь вправі ви відчуєте дискомфорт або біль, — не виконуйте її.

Фото з відкритих джерел
За матеріалами

15 будинків голлівудських знаменитостей до і після того, як вони стали всесвітньо відомими

9 причин, чому краще спати у прохолодній кімнаті