Як викорінити мурах на дачі

Викорінити мурах з дачі в літню пору — завдання для справжніх героїв. У будь-якому магазині з товарами для саду та городу сьогодні можна придбати безліч засобів від шкідників, і від садових мурашок в тому числі. Але що робити, якщо використовувати хімічні засоби на своїй ділянці не хочеться?

Тутка запропонує декілька дієвих природних засобів від мурашок без шкоди для урожаю. А ви обирайте, котрий вам до душі.

1. Попіл

Викорінити мурах

Так з мурахами боролися наші бабусі. З настанням сутінків, коли всі комахи поверталися «додому», вони брали лопату і за два-три рази розкопували весь мурашник. Потім швидко перекладали його разом з мешканцями у відро і виносила за межі ділянки в ліс. А ямку засипала попелом з пічки. Після цього до кінця сезону мурахи нас не турбували.

Читайте також: Користь від салатів із сирого буряка

2. Борна кислота і дріжджі

Викорінити мурах допоможе і такий спосіб. Необхідно в банці розмішати упаковку борної кислоти і упаковку сухих дріжджів. Розвести трохи водою, додати склянку варення і полити всі місця проживання мурах. Вже наступного дня можна буде помітити мертвих мурашок, ще на наступний день комах стане менше, а після повторної процедури вони взагалі покинуть ділянку.

3. Нерафінована соняшникова олія

Треба залити гнізда мурах нерафінованою соняшниковою олією. Мурахи чутливі до запахів та дуже не люблять запах олії. Кажуть, що після такої обробки небажаних сусідів на ділянці стає набагато менше.

4. Манка і сода

Викорінити мурах

Візьміть 1 кілограм манної крупи і одну пачку соди. Все добре між собою перемішайте і засипте в мурашник. Єдина умова — робити це потрібно в суху і безвітряну погоду.

5. Дріжджі і цукор

Візьміть пакетик сухих дріжджів і приблизно таку ж кількість цукру. Все добре перемішайте і загорніть у мурашник. За словами дачних експертів, мурахи після такої процедури гинуть.

6. Нашатирний спирт

Сусіди з дачі стверджують, що викорінити мурах їм допоміг нашатирний спирт. Треба лише розвести маленьку аптечну баночку нашатирного спирту в трьох літрах води і побризкати місця скупчення комах, після чого вони покинуть ділянку.

7. Червоний перець

Ще настоюють упаковку червоного перцю на літрі води з додаванням 300 грамів господарського мила. Цим розчином поливають мурашники, після чого мурахи точно втікають. Перевірено!

8. Сіль

Викорінити мурах

Посипають мурашник сіллю, а також розкидають її по стежках мурашок і місцях найбільшого скупчення комах.

9. Пшоно

Ще одним засобом, як викорінити комах, називають пшоно. Не дуже зрозуміло, яким чином пшоно допомагає позбутися від мурашок в саду, але багато садівників стверджують, що їм допоміг саме цей спосіб. Побутує версія, що мурахи помилково приймають пшоняну крупу за яйця мурашок і приносять у гніздо.

Там зерна під дією вологи розбухають і забивають ходи. Результат — загибель матки від голоду. На практиці пшоно з більшою ймовірністю привабить птахів, які можуть склювати мурах, а можуть і знищити ваш урожай.

Чи дошкуляють мурашки вам? Як воюєте з ними? Розповідайте і нам.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як викорінити мурах на дачі