Як привабити любов у своє життя

Практично всі романтичні стосунки розвиваються за одним і тим самим шляхом. І партнери не можуть собі уявити, що існує якийсь поетапний “сценарій” приваблення любові, розвитку та її кінця. Як навчитися будувати міцні й довготривалі стосунки? Ось корисні поради.

Будь-хто з нас мріє в глибині душі знайти свою долю. І ми даємо собі безліч питань на тему серйозних відносин. Як відрізнити справжню любов від скороминущої закоханості? Чи можна притягнути любов у своє життя? Коли варто заводити сім’ю? І так далі. Ось відповіді на те, що нас так хвилює.

Впустіть любов у своє життя!

Багато людей легковажно вважають, що одного бажання закохатися буває досить. За такою логікою, можна припустити, що любов є наступним кроком після закоханості. І що далі? Виходить, якщо ви закохалися, то з об’єктом своєї симпатії потрібно зв’язати майбутнє життя. Це як?

Одружитися (виходити заміж), народжувати дітей і просто жити. Звідки взялася ця теорія? Нас не вчать будувати особисті стосунки в школі та інституті. Звідки ж нам отримувати корисні знання, як привабити любов?

Ось звідки беруться знання про кохання

Приклад батька та матері

Якщо у батьків гармонійні, ніжні стосунки, які базуються на повазі, то і діти, як правило, переймають цю модель та втілюють її у своєму сімейному житті. Якщо у сім’ї відбувалися постійні сварки, конфлікти, образи, то і діти несвідомо застосовують ті ж принципи у своїх взаєминах.

Телебачення, ЗМІ, реклама

Що ми бачимо в кіно й на телебаченні? Чого вони можуть навчити? Продукти індустрії розваг пропагують сліпу закоханість. Що це означає? «Закоханість — це основа». Але це не життя! Ми несвідомо приміряємо на себе «кіношну» модель. А коли починається реальне Життя, не розуміємо, що треба робити. Чомусь цього в кіно нам не пояснюють, сценарії пишуться за іншими принципами.

Читайте також: 12 історій про те, що справжня любов ховається під різними обличчями

Статистика на тему

1. Соціолог З. Файнбург після проведення спеціального дослідження серед п’ятнадцяти тисяч сімей отримав наступні результати: до 80% пар створюють сім’ю через закоханість, 15% — наслідуючи стереотипи і 5% – з розрахунку.

Йдемо далі. Більший відсоток невдалих саме серед шлюбів, укладених за закоханістю, а не з розрахунку та за стереотипами. У тих, хто створили сім’ю за закоханістю, на кожні 10 щасливих шлюбів припадає 10-11 нещасливих. У тих, хто пішли під вінець з міркувань “всі друзі вже одружені — тож і мені час”, на кожні 10 вдалих шлюбів припадає 4-5 нещасливих: інакше кажучи, вдалих шлюбів у 2 рази більше. І в осіб, які одружилися за розрахунком, з 10 щасливих відзначаються 7 нещасливих пар.

Виходить, що щасливих — в 1,5 раза більше, а невдалих — в 1,5 раза менше, ніж в осіб, які одружилися за покликом серця.

2. Інший соціолог, Н. Юркевич встановив: 70-90% осіб різного віку пішли під вінець по любові. Тут любов трактується як: “серцю не накажеш”.

50% сімей розпадається ще в 1-й рік подружнього життя, 2/3 — в перші 5 років. А 70% шлюбів з найбільш найважчих — пара перебуває в напружених стосунках. І тільки 1,5% сімей схарактеризували позитивно свої стосунки.

Який напрошується висновок? А ось який: закоханість — це не фактор сімейного щастя і, взагалі не вагома причина вступати в шлюб і народжувати дітей.

стосунки

Ось приблизний поетапний “сценарій” приваблення любові, розвитку та її фіналу:

1. Зацікавлення.

Напруження уваги різко наростає. Велику роль відіграють перевірка привабливості та обмін невербальними ознаками зацікавленості.

2. Закоханість.

Цей етап характеризується всілякими ілюзіями якостей та характеристик партнера. Все ідеально (або майже ідеально). Партнери помічають одне в одному щось виключно гарне. Вони прагнуть кожну хвилину бути разом, не розлучатися надовго. Це відчуття піку щастя.

3. Звикання.

Період деякого зниження почуття новизни. Відбувається адаптація одне до одного. З життя поступово відходять яскраві фарби. Партнери починають розуміти реальне життя без прикрас.

4. Очікування.

Подружжя починає усвідомлювати, що є певні розбіжності між створеним образом під час закоханості та реальністю. Стають помітними негативні риси одне одного. Це знаходить відбиття в інтимній сфері стосунків. Партнери ніби очікують одне від одного чогось. Зароджуються негативні емоції.

5. Розчарування.

Подружжя викликають виключно роздратування одне в одного. Увага поглинена негативними моментами. Виникають часті сварки.

6. Межа.

Виникає переконання в одного/обох партнерів, що так далі жити вже не можна. Відбувається втрата взаєморозуміння. Руйнуються загальні правила, між подружжям шириться невидима прірва.

7. Фінал стосунків.

Сім’я розпадається. Напруження негативних емоцій знижується. З’являється відчуття полегшення та звільнення.

Що робити? Уникати закоханості? Закритися?

Як можна притягнути любов у своє життя? Покрокові рекомендації

1. По-перше, треба розібратися із самим собою. Саме через ігнорування цього пункту багато людей вибирає неправильний напрямок, стає на ті ж граблі.

2. Після цього ви навчитеся розуміти, з ким саме комфортно будувати міцну, ґрунтовну любов. Не закоханість, яка випарується через кілька років. А гармонійні любовні стосунки.

3. Робити певні дії, щоб зустріти потрібну людину. Тут важливо правильно себе позиціювати. Цінувати, любити та поважати. Тоді й в любові все буде як треба.

А ви вірите, що у світі існує справжнє кохання?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як привабити любов у своє життя