Як людина сама створює собі незручності в житті

Я зробила один важливий висновок. Колись в мене 2 роки не було гарячої води: у кухні вона текла, а у ванній — найбільш потрібному місці, — ледь капала. Усій сім’ї, щоб помитися, треба було витратити купу часу. Я багато разів просила чоловіка, та він лиш відмахувався: “На орендованій старій квартирі я труби ремонтувати не збираюся. Старі труби старими й будуть. Питання закрите. Давай вже якось так”.

Отак ми й жили “якось так”. Якось я не витримала, і після емоційного вихлюпу емоцій до нас таки прийшов сантехнік.

Він пробув у нас 5 хвилин. І коли пішов, я подумала, що так води у нас і не буде. Але, — о диво! — відкривши кран, з нього ринув потужний струмінь рудої гарячої води.

Виявляється, іржа закоркувала кран і перешкоджала доступу води. Ви зрозуміли? І 2-річну проблему розв’язало бажання, телефонний дзвінок та кілька дій.

Таких ситуацій я спостерігаю безліч і можу припустити, що проблема криється у нашій недбалості.

Мої друзі понад десятиліття тіснилися в маленькій квартирці, захаращеній речами від попередніх сусідів. Ні ремонту не робили, ані найменшого — так вони її ненавиділи! Зрештою зважилися на переїзд, хоча і скриплячи серцем. Збираючи речі, знайшли й запилюжені книги, і недовикористані старі шпалери, давній одяг і посуд, віковічні килими й куфер — справжня тобі скринька Пандори, лиш із мотлохом. Своїх речей – 3 ящички, сміття – 18 мішків. Коли я приїхала до них, жінка плакала: плакала через невідворотність тих 10-ти років, які вона могла б прожити щасливою і в затишному помешканні.

Читайте також: Навчіться бути непотрібними своїм дорослим дітям

У світі багато таких людей, які в таких умовах живуть у своєму тілі. Роками. Болить голова — ну то болить, колись перестане. Ні до лікаря не йдуть, ні таблетки не вип’ють. А коли все ж підуть до спеціаліста, то розуміють, що все лікується, і таблетки не сильні можна приймати, і нормально далі жити.

Так і психологічні негаразди — носимо їх в собі роками, допоки грамотний фахівець все по поличках нам не розкладе. І, поглянь, життя налагодилося.

“Якість життя” — слова, які нині має себе спитати кожен. Вони не стосуються того, скільки ви спите, працюєте чи відпочиваєте, а скільки терпите, на що заплющуєте очі, з чим миритеся, які стосунки й заради чого продовжуєте.

І, виявляється, ви терпите більше, аніж живете, і найбільша біда — вам не потрібен такий дискомфорт! Ніколи й нізащо! Ви намагалися проламати стіни, в яких вас хтось чи щось, чи ви самі зачинили? То спробуйте! Ви намагалися розрубати канати, якими скували себе самі? То спробуйте! Ви намагалися вилізти з бездонної ями проблем? То хоча б спробуйте!

І найстрашнішим виявиться розуміння, що ви стільки років терпіли намарно, а могли б бути такими щасливими! То змінюйте те, що треба змінити, допоки ще не пізно!

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як людина сама створює собі незручності в житті