Як хворіють знаки Зодіаку

З давніх часів астрологи були переконані, що зірки та планети безпосередньо впливають на здоров’я. Редакція Тутка не настільки старенька, щоб добре пам’ятати ті часи, але можливо, так воно і було.

Сьогодні ж зірки та планети, очевидно, слабкі конкуренти смогу мегаполісів і генномодифікованим продуктам. Але ось на що зірки й планети точно впливають і по цей день – це на поведінку свого підопічного, який підхопив ГРЗ.

КОЗОРІГ

Козоріг хворіє весело і радісно, раз за разом перевіряючи своє тіло на міцність. Подумаєш, виразка — це таке смачненьке вино, а я один келишок і все. Подумаєш, інфаркт – у дитини ж випускний, виписуйте під мою відповідальність. Який перелом – у мене квитки на Гоа, дайте целофановий пакетик, щоб гіпс не замочити, і відчепіться. У морг? А там вай-фай ловить? Ну тоді добре.

ВОДОЛІЙ

Водолії хворіють і лікуються дуже професійно. До базової комплектації Водолія входить вбудований в мозок діагностичний апарат, який практично не помиляється. Тому собі Водолій довіряє набагато більше, аніж середньостатистичному лікареві. А вдома у Водолія, звичайно ж, є аптечка, побачивши яку вішається від заздрості середньостатистичний фармацевт. Бо крім стандартного набору «парацетамол, пластир і активоване вугілля» у Водолія завжди знайдеться якийсь спеціальний білий аспірин, вирощений на південному схилі, врожаю 1984-го року.

РИБИ

Риби хворіють віртуозно, як в гарному драматичному кіно. Риба любить, щоб її гладили по голові та жаліли, тому бере з сезонної застуди максимум. Досвідчена Риба здатна переписувати заповіт щоразу, коли показник градусника перетинає фатальну позначку «37.2». А потім, відпустивши нотаріуса, повертає голову до одурілого від ентертейменту візаві й шепоче ледь чутно: «Не хвилюйся, зі мною все гаразд, йди на свій корпоратив, облиш мене, облиш».

Читайте також: Як страждають знаки Зодіаку. А про Вас збігтися?

ОВЕН

Овен вперто вдає, що не хворий. Пчихає, як Карабас-Барабас? Дурниці, алергія. Кашляє, як поранене слоненя? Нічого страшного – щось до горла потрапило. Температура за сорок? Спекотно тут у вас, вікно відчиніть. Тому рідним і колегам Овна варто запастися медичними довідниками та ретельно вивчити підозрілі симптоми – впертий та відповідальний Баранчик спокійно може прийти на нараду з бубонною чумою.

ТЕЛЕЦЬ

Телець буде терпіти до останнього, а потім лягає в ліжко, каже: «Ну все, я помер, прощавайте», складає руки на грудях і заплющує очі. І не реагує на зовнішні подразники. Досить страшно це все, лікарі заклопотано хитають головою, і родичі, зі зрозумілих причин, починають панікувати. Панікувати не треба – треба знати програмні баги імунітету Тельця: якщо хворому Тельцю повідомити, що йому не оплатять лікарняний, угода зривається, гіпс знімають, клієнт виїжджає, то Телець одужує миттєво, нібито живою водою його облили.

БЛИЗНЮКИ

Близнюк свою хворобу цінує. Як і будь-яку причину, що згодяться як аргумент для виправдання життєвого кредо Близнюків: «Я не можу працювати в таких умовах!». Вроджені акторські здібності Близнюка дають йому змогу перетворити подряпину на «мені пів руки відрізало», а банальні соплі в розпачливе «я не можу дихати». Це могло б зробити хворого Близнюка нестерпним, але не робить. Тому що на другий день хвороби Близнюку стає нудно закапувати ніс, і він одужує.

РАК

Раки — стійкі олов’яні солдатики. У Рака буває лиш два стани здоров’я: «Все добре» і «Ой, вибачте, я, здається, помер». Другого варіанту можна уникнути, якщо заховати від Раків медичну енциклопедію та Інтернет. Раки – це ті люди, які точно за Джеромом знаходять у себе всі хвороби, крім пологової гарячки. Якщо не потурати підозріливості Раків, ними орати можна.

ЛЕВ

Леви – улюбленці медиків, оскільки ставляться до свого здоров’я вкрай трепетно: царю звірів сякатися не личить. Домашня аптечка Лева заповнена препаратами для профілактики всіх хвороб, включаючи малярію, навіть якщо Лев живе в Ніжині. Але якщо все-таки Лев якимось дивом звалиться від сезонного грипу, він все одно буде щогодини телефонувати на роботу та не давати колегам розслаблятися. Тому що без Лева ці нікчеми все завалять – він і без астролога це знає.

ДІВА

А ось Дів лікарі ненавидять. Тому що у Дів зазвичай прокачаний скілл: «Гомеопатія, дієти й лікування травами». Для Діви справа честі відправити офіційну медицину в нокаут, що їй, до речі, успішно вдається. Хоча річ тут не в тому, що заячий послід дійсно прекрасно лікує хламідіоз, а в упертості, вірі й, чого вже там гріха таїти, нестерпному характері найбільш жіночного знака Зодіаку.

ТЕРЕЗИ

Терези мають неймовірний талант підхоплювати віруси, навіть сидячи в бетонному бункері, в протигазі й костюмі біозахисту. Тому хворіти для них – справа звична, котра мало впливає на спосіб життя, настрій і характер в цілому. Ну, захворів, подумаєш, яке горе, купіть мені ось цих смачних круглих таблеток кілограма півтора, сто грамів довгастих пігулок і бідончик лазолвану. Цілую всіх через маску, буду через тиждень, гарного дня.

СКОРПІОН

Скорпіон, як і Рак, знак дуже вразливий. Але з найпотужнішим природним імунітетом. Тож якщо не сказати Скорпіону, що навколо бушує зомбі-апокаліпсис, він і не помітить. А якщо сказати, що сказ лікується навіть на стадії хвороби води, він і вилікується, здивувавши вчені уми по всьому світу. У будь-якому випадку, на що б не захворів Скорпіон, він впорається з цим краще за інших знаків. Скорпіону зірки взагалі видали купу всяких бонусів, що, звичайно, страшенно дратує.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці стоїки. Живуть під слоганом «мені хворіти аж ніяк не можна», навіть якщо вже захворіли. Профілактикою Стрільці теж не займаються – я ж сказав, що мені ніколи! Тому досвідчені працедавці виписують Стрільцям бюлетень і випихають з офісу за допомогою охорони, щойно дикторка в новинах натякне на міську епідемію чогось мерзенного. Стрільця краще замкнути, поки він своїми стрілами грипу не вразив фірму прямо в саму бухгалтерію. Але треба пам’ятати, що по своїй волі Стрілець робоче місце не покине ні за що. Яка іспанка, коли в мене аудит?

Чи зійшовся наш матеріал з вашим знаком?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Як хворіють знаки Зодіаку