«Ви просто невдаха»: цей похмурий гороскоп 1979 року ідеальний для 2020-го

У твіттері знайшли старий гороскоп: передбачення — занадто прямолінійні. Його фотографію опублікувала на своїй сторінці користувачці з ніком wendy. Попри образливі фрази, багато хто назвав його дуже точним. «Що ж, мене ще не було на світі, а вони вже бачили мене наскрізь», — написала RegressiveElf.

гороскоп

Скорпіонам не пощастило найбільше. Пропонуємо в цьому переконатися.

Водолій

20 січня – 18 лютого

У вас винахідливий розум, і ви схильні бути прогресивними. А ще ви багато брешете. Ви припускаєтесь одних й тих самих помилок через свою дурість. Люди вважають вас ****** [дідьковим] придурком.

Риби

19 лютого – 20 березня

У вас багата уява, тому ви часто думаєте, що вас переслідують ЦРУ або ФБР. У вас немає абсолютно ніякого впливу на друзів, тому люди думають, що ви просто хвалитеся своєю владою. Вам не вистачає впевненості. Всі риби — боягузи.

Читайте також: Влучні цитати про кожен знак Зодіаку. І ти там є!

Овен

21 березня – 19 квітня

Ви першопроходець та вважаєте інших людей ідіотами. Ви запальні, нетерплячі та зневажаєте поради. Ви просто ***** [козел].

Телець

20 квітня – 20 травня

Ви практичні та наполегливі. Ви настільки цілеспрямовані, що працюєте як проклятий. Більшість людей вважає вас впертим і тупим. А насправді ви просто ****** комуніст.

Близнюки

21 травня – 20 червня

Ви розумні та швидко мислите. Люди люблять вас, тому що ви бісексуальні. Однак ви схильні очікувати занадто багато від занадто малого. Тож ви просто шумите, як порожнє брязкальце.

Рак

21 червня – 22 липня

Ви чуйні та розумієте проблеми інших людей. Іншими словами, ви — слабак. Ви завжди все відкладаєте на потім. Тому завжди будете на узбіччі життя. Більшість Раків сидить у в’язниці.

Лев

23 липня – 22 серпня

Ви вважаєте себе природженим лідером. Решта вважають вас придурком. Більшість левів — хулігани. Ви пихаті та не любите критику. Ваша зарозумілість огидна. Всі леви — злодії.

Діва

23 серпня – 22 вересня

Ви людина логіки та не любите розбіжностей. Ваших друзів нудить від вашої вередливості. Ви холодні та не емоційні. А ще часто засинаєте під час сексу. Діви — чудові водії автобусів і сутенери.

Ваги

23 вересня – 22 жовтня

Ви артистичні, вам важко миритися з реальністю. Якщо ви чоловік — ви повний нуль. Якщо жінка — то повія.

Скорпіон

23 жовтня – 21 листопада

Ви найгірший з усіх. Ви маєте хист в бізнесі, і вам не можна довіряти. Ви обов’язково досягнете успіху через свою аморальність та безпринципність. Ви — еталонний ******* [мерзотник]. Більшість Скорпіонів — вбивці.

Стрілець

22 листопада – 21 грудня

Ви оптимістичні та сповнені ентузіазму. Ваша згубна звичка — покладатися на удачу, тому що вам не вистачає таланту. Більшість стрільців — п’яниці чи наркомани. Ви не варті витраченого на вас часу.

Козоріг

22 грудня – 19 січня

Ви консервативні та боїтеся ризикувати. Ви нічого не робите й ліниві. Ви просто боягуз і невдаха. Жоден Козоріг нічого не вартий. Вам краще щезнути з лиця Землі.

Як вам такий провокативний гороскоп?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
«Ви просто невдаха»: цей похмурий гороскоп 1979 року ідеальний для 2020-го
Що станеться з організмом, якщо ви будете споживати гостру їжу