Тип чоловіка, який потрібен жінці, згідно з її знаком Зодіаку

У жінок різних зодіакальних знаків є свій улюблений типаж чоловіка, який змушує їх серце битися частіше. Саме такий чоловік їх вабить і вони знаходять його усюди! На жаль, далеко не завжди такі пристрасні стосунки закінчуються весіллям!

Водночас багатьом з нас властиво зовсім не звертати увагу на тих, хто дійсно може стати нашим щастям! Астрологи розповіли, з ким же насправді треба зустрічатися представницям різних знаків Зодіаку.

Чоловік для жінок-Овнів: «Гарний хлопець»

чоловік

Ви занадто любите «поганих хлопчиків»! Тому ви знову й знову відчуваєте серцевий біль і розчарування в житті. Постарайтеся змінити ситуацію, знайшовши по-справжньому гарного хлопця! Вам потрібен надійний і чесний партнер, на якого ви дійсно зможете розраховувати. Той, хто ніколи не завдасть вам шкоди!

Чоловік для жінок-Тельців: «Споріднена душа»

Будьте чесні з собою. Адже ви досі страждаєте через якісь минулі стосунки! Щоб забути про них, вам потрібно знайти когось зовсім іншого. Вам потрібен чоловік, який щиро вас цінує, а ніяк не той, кого ви повинні просити залишитися у вашому житті. Той, хто не схожий на вашого колишнього, який постійно вас ігнорував. Просто викиньте його з голови та рухайтеся далі!

Читайте також: Влучні цитати про кожен знак Зодіаку. І ти там є!

Чоловік для жінок-Близнюків: «Романтик»

З вами все просто! Вам потрібно знайти собі хлопця, який буде так само зацікавлений у стосунках, як ви самі. Ви завжди прагнете робити людей щасливими, тому вам хотілося б це ж отримувати натомість. І все буде гаразд!

Чоловік для жінок-Раків: «Добре серце»

Не дозволяйте робити з себе килимок для ніг! На жаль, у вас є тенденція впадати в справжню залежність від коханої людини. Тому ви дозволяєте йому «витирати об себе ноги». Це не правильно! Вам потрібно знайти такого хлопця, який не буде зловживати вашою добротою і чутливістю. Ви повинні бути з тим, хто буде берегти ваше крихке серце!

Чоловік для жінок-Левів: «Відданий шанувальник»

Левиці, як відомо, досить егоїстичні. Ви просто нічого не можете з цим вдіяти! Це частина вашого єства, тому ви, швидше за все, ніколи не змінитеся в цьому плані. Ось чому вам важливо знайти собі хлопця, який оточив би вас неймовірною любов’ю й увагою.

Чоловік для жінок-Дів: «Ідеальний у всьому»

Всі знають, що жінки-Діви – непримиренні перфекціоністки. Коли мова заходить про ваші вимоги та очікування відповідно до чоловіків, ви не йдете на компроміс. Крім того, в питаннях любові для вас важливо бути «поза підозрою» і ні в чому себе не скомпрометувати. Ось чому вам варто шукати ідеального хлопця, який сам зробить перший крок до того, щоб бути з вами!

Чоловік для жінок-Терезів: «Заможний і самостійний»

Ідеалізм Терезів частенько призводить до того, що ви намагаєтеся виправити стосунки навіть тоді, коли розумієте, що вони виявилися великою помилкою. Але це завжди закінчується катастрофою, тому вам потрібно змінити свої методи. Шукайте хлопця, у якого є багато важливих і цікавих справ. Того, кого вам не доведеться постійно виправляти!

Чоловік для жінок-Скорпіонів: «Гурман і естет»

Вам важливо знайти людину, яка вміє розтягувати задоволення. Як Скорпіон, ви завжди буквально «вриваєтеся в любов». Ви так швидко закохуєтеся в людей, що це призводить до небезпечних наслідків. Шукайте людину, яка навчить вас цінувати в любові терпіння!

Чоловік для жінок-Стрільців: «Людина слова й діла»

Вам потрібно знайти людину з глибокою натурою. Жінки-Стрільці схильні закохуватися в яскравих, але поверхневих чоловіків. Так, вони багаті та вродливі. Але й годі! Постарайтеся знайти чоловіка, який може зробити для вас реальні вчинки!

Чоловік для жінок-Козерогів: «Дотепник і веселун»

чоловік

Жінки-Козероги наділені дуже тонким почуттям гумору, тому вам потрібно знайти людину, яка зуміє оцінити це гідно. Шукайте хлопця, який доповнює (а не руйнує) вашу позитивну енергію.

Чоловік для жінок-Водоліїв: «Нежонатий»

Будьте реалістичні. Припиніть переслідувати недоступних або невільних чоловіків! Водолійкам подобається кидати виклик громадським засадам, але іноді ви заходите занадто далеко! Ви постійно ганяєтеся за емоційно недоступними чоловіками, які або вже знаходяться в стосунках, занадто старі або зайняті для вас. Спробуйте міркувати логічно. На цей раз знайдіть собі вільного хлопця!

Чоловік для жінок-Риб: «Той, хто завжди поруч»

чоловік

Вам не потрібно довго шукати когось, тому що людина, яка вам по-справжньому потрібна, весь цей час знаходиться у вас під носом. Ви постійно намагаєтеся змусити чоловіків бути схожими на вас, абсолютно не звертаючи уваги на того, хто і так є вашим зображенням. Уважніше придивіться до людини, яка давно і міцно увійшла у ваше життя!

А ви згодні з астрологами? Будь ласка, поділіться своєю думкою в коментарях!

За матеріалами: coffeewithmilk.com.ua

Оцініть статтю
Тутка
Тип чоловіка, який потрібен жінці, згідно з її знаком Зодіаку
9 непрактичних рішень при ремонті та облаштуванні житла