Три причини, чому люди закохуються (і тільки через одну надовго)

Коли ти закохуєшся — це зрозуміло одразу. Складніше зрозуміти, чому люди закохуються, але саме відповідь на це запитання допомагає зрозуміти, чи надовго це. Можна виділити три головні причини, чому люди закохуються, але тільки одна з них може переростати в любов.

Фантазія

Коли ти закохуєшся в свою фантазію, почуття наростають, чим більше ти фантазуєш. Може спочатку він тобі не сподобався, а потім ти дізналася, що у нього крута робота, що він відомий, що він багатьом подобається, і ось ти вже захотіла його більше.

Коли ти закохуєшся
Фото: pixabay.com

Коли ти закохана у фантазію, реальні стосунки відрізняються від того, якими ти собі їх уявляєш. Ти можеш бути впевненою, що ви створені одне для одного, але насправді він поводиться з тобою зовсім не так, як зі своєю долею. Коли ти закохуєшся у фантазію, ти закохуєшся в потенціал, а не в реальність, в те, що ти сама собі надумала і хотіла б бачити.

Читайте також: Для чого потрібні стосунки з іншою людиною?

Захоплення

Коли ти відчуваєш захоплення кимось, почуття можуть бути дуже сильними. І чим сильнішими вони стають, тим більше ти прив’язуєшся до людини. Це легко сплутати з коханням, однак вони — просто гормони, якщо немає бази — близьких емоційних стосунків.

Це просто фізичне захоплення, пристрасть. Особливо, якщо у вас чудовий секс, то він точно плутає всі карти і гормони заважають тобі відчути, що насправді пов’язує тебе з цією людиною.

Дружба

Коли ти закохуєшся
Фото: pixabay.com

Коли ти закохуєшся в свого найкращого друга, ти почуваєшся як вдома, як в колі сім’ї. І тут вже не треба губитися в здогадах, будете ви разом чи ні. Ви вже знаєте одне одного, у вас вже є емоційний зв’язок, а тепер ще виникли захоплення і закоханість. Ідеально!

Звичайно, ви ще можете сваритися, не все буде ідеально, але ви щасливі та впевнені, що це воно. Ви стаєте кращими, спокійнішими, сильнішими, впевненішими — ось як повинна діяти на вас справжня закоханість.

Як думаєте, чи слушно зауважив автор? Чи справді дружба може перерости у справжнє кохання?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Три причини, чому люди закохуються (і тільки через одну надовго)