Три аспекти, які виказують у жінці провінціалку або пані з низьким прибутком

На ці три речі всі звертають увагу.

У жінках я завжди звертаю увагу на три аспекти – стан волосся, макіяж та манікюр. Я переконана, що саме за цими критеріями легко виділити пані з невисоким прибутком і жінок із провінції.

Брудне й засалене волосся, на мій погляд, — це не просто негарно, а як мінімум непристойно. Волосся треба мити регулярно, так само як і підфарбовувати сивину. Якщо грошей на фарбу немає – краще ходити сивою, ніж з нерівномірним кольором.
Регулярна стрижка також обов’язкова. Якщо перукарня не входить до бюджету, варто вибрати зачіску, яка вимагає мінімум зусиль для укладання.

Про себе можу сказати, що волосся я стрижу коротко та не користуюся фарбою. Через особливості шкіри голови, голову мию щодня. Навіть такі мінімальні зусилля дають змогу виглядати доглянуто. В загальному плані, красиве та доглянуте волосся додає вишуканості жінці з будь-якою зовнішністю.

Читайте також: Тепер я знаю, що таке жіночність з точки зору чоловіків

Як не парадоксально, занадто довгі та надто прикрашені нігті – ще одна ознака бідності та провінційності. Нарощувати нігті та тим більше прикрашати їх блискітками – вчорашній день.

Щоб зробити нігті охайними, не обов’язково ходити до салону. Для домашнього догляду достатньо ножиць, пилочки та спеціальної олії для оброблення кутикули. Якщо немає часу наносити та регулярно оновлювати лак, краще взагалі не користуватися ним, залишивши пластину непокритою. У косметичці обов’язково має бути крем для рук, не обов’язково дорогий, але користуватися ним варто регулярно.

Відвертий макіяж також анітрохи не прикрашає, навпаки, віддає дешевизною та провінційністю. Шари тонального крему не приховують шкіру, яка потребує догляду, а яскрава помада виглядає зухвало та недоречно посеред дня. Чим менш помітний макіяж, тим краще. Якщо правильно доглядати за шкірою, достатньо буде лише легкого тону та помади або бальзаму для губ, близького до натурального тону.

На завершення хочу сказати, що дорогий та вишуканий образ не потребує яскравої косметики та безлічі додаткових прикрас. Здорові та доглянуті шкіра, волосся та нігті створюють достатній ефект і краще від блискіток свідчать про те, що жінка стежить за собою.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Три аспекти, які виказують у жінці провінціалку або пані з низьким прибутком