“Така красива, а без пари” або чому жінки за 30 воліють жити самі

Якщо з віком чоловік розквітає, набуває своєї найбільшої сили, то жінки за 30 такого компліменту не удостояться. Навіть навпаки. Ви теж додержуєтеся такої думки?

“30 років і сама? Певне, з нею щось не так, бо чого не може пари собі знайти? А вже пора-пора, дітей народжувати, час біжить”. І якщо вас теж відвідують такі думки — хутчій відкидайте їх. Бо думати так за панянок, яким 30+ – повна маячня.

Тутка відкриє завісу таємниці, чому жінки за 30 обирають самотність, а не стосунки. І ці причини вас однозначно здивують.

Читайте також: Секретна риса жінки, від якої божеволіє чоловік

Вона не хоче дітей

Хоча і суспільство, і біологічний годинник навперебій переконують: “Вже час, пора, шукай чоловіка та народжуй дітей”, зріла жінка розуміє свої бажання найкраще. І якщо жити без потомства — її свідомий вибір, то осуджувати її абсолютно не варто. Хіба не через стереотипні моделі дівчатка 18-20 років стрімголов вистрибують заміж, а потім страждають у невдалих шлюбах?

Вона не бажає жити за нав’язаними моделями

Перегукується дещо з попереднім пунктом. Жінка знає і прекрасно розуміє специфіку всіх вікових етапів, і воліє не відповідати на нескромні запитання: “Коли вже заміж?” “А дітей коли збираєшся народжувати?” Розважлива і мудра жінка за 30 спокійно посміхнеться на такі допити, бо живе геть іншими цінностями.

Вона не потребує чоловіка

Жінки за 30

Йдеться про те, що жінка за 30 вже досить заможна, гроші вміє заробляти сама, а чоловіка шукає не заради матеріальної вигоди, а прагне тепла і чоловічого плеча.

Знає, чого хоче від життя

Вона не розмінюється на дрібниці: знає, що вміє і що може, що може дати чоловікові та що чоловік має дати їй. Щастя й самооцінка жінки не залежать від чоловіка, а криються в ній.

Вона не зустріла рівного собі чоловіка

Самотні жінки за 30 шукатимуть рівного собі чоловіка. Вона пройшла непростий шлях, має досить досвіду за плечима, тому до вибору пари підходить виважено й відповідально.

В глибині душі вона — бунтарка

Точно знає, який має бути її обранець, вона протестує проти “брати те, що є” і цим ще раз підтверджує свій своєрідний і сильний характер. Її вибір — зрілий чоловік, а не маленький хлопчик.

Вона навчилася не додержуватися суспільної думки

Вона свідома, як важко дається така свобода, вільність від установлених норм. Така жінка за 30 дуже впевнена в собі, що є ще однією чудовою рисою її характеру. Якою не можна не захоплюватися.

Її бояться чоловіки

Жінки за 30

Ні, навіть не так. Вони бачать перед собою таку сформовану жінку, і підсвідомо приміряють себе до неї. Якщо чоловік знає, що може їй запропонувати, він обов’язково доб’ється її, попри всі страхи. Прості жінки не такі цікаві, справді? А вже коли вона виявить йому свою прихильність, він ніколи більше не захоче її втратити.

А як ви ставитесь до самотніх жінок за 30?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
“Така красива, а без пари” або чому жінки за 30 воліють жити самі