Світське кумівство: хто з ким поріднився в українському шоубізнесі

Деколи ми спостерігаємо за публічними конфліктами зірок і думаємо, що вони просто ненавидять одне одного. Хоч насправді все це часто розігрується для рейтингів, а головні антагоністи виявляються не просто знайомими, а й взагалі кумами. Останній такий гучний випадок стався під час одного з минулих сезонів шоу «Танці з зірками», де Наталія Холоденко та Катерина Кухар сварилися у прямому ефірі. І лише пізніше виявилося, що жінки — куми, а скандал був прописаний за сценарієм. Насправді зіркове кумівство виглядає дуже логічним, адже батькам хочеться, щоб нові члени родини були з ними на одному рівні: мали гарні прибутки, впізнаваність і вміли триматися на світських заходах і перед телекамерами. Що ж, дізнаймось детальніше, хто з українського шоубізнесу вже встиг поріднитися між собою через таїнство Хрещення?

1. Ольга Цибульська та Дзідзьо

сина

Найскандальніші куми України, котрих регулярно підозрюють у романі. Після того, як Ольга вперше публічно показала свого сина Нестора, в пресі з’явилися чутки, що хлопчик схожий на Дзідзьо. Колишня дружина Дзідзьо співачка Slavia також впевнена у зраді чоловіка. Ольга і Михайло разом хрестили сина продюсера співака — Анатолія Безухи.

2. Макс Барських і Міша Романова

сина

У цих зірок трохи схожа ситуація. Адже дивлячись на малого сина Міші Романової Мартіна всі впевнені, що насправді Макс Барських не лише його хрещений, а й біологічний батько. Співаки знають одне одного з дитинства та кілька разів із перервами були в стосунках. Сьогодні обоє стверджують, що вони вже давно лише добрі друзі.

3. Потап, Юрій Горбунов і Катерина Осадча

сина

Пара відомих телеведучих взяла собі за кума лідера гурту MOZGI Потапа. Він хрестив їх старшого спільного сина Івана. Другим хрещеним батьком хлопчика став співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський. Імена хрещених матусь зірки не розголошують. До речі, кумівські гостини родин Юрія Горбунова та Потапа є не такою вже й рідкістю, оскільки обидві пари мешкають по сусідству.

Читайте також: Несподіване батьківство: позашлюбні діти українських зірок

4. Ірина Білик

сина

Поп діва побила всі рекорди світського кумівства. Разом з опальним політиком Нестором Шуфричем вона уже в дорослому віці хрестила ліванського бізнесмена Валіда Арфуша. Ірина стала кумою Павла Зіброва, похрестивши з ним молодшого брата Аліни Гросу, а також кумою Віталія Козловського, похрестивши дочку дизайнерки Олени Бернадської. Білик є хрещеною матір’ю внучки поета Юрія Рибчинського та доньки стиліста Володимира Тарасюка. Кумом для самої Ірини став продюсер Юрій Нікітін, який охрестив її старшого сина Гліба. Цікаво, що поріднились між собою навіть колишні чоловіки співачки. Шоумен Дмитро Коляденко став кумом манекенника Андрія Оверчука.

5. Олена Кравець і Олена Зеленська

сина

Чоловік Олени Кравець — Сергій став хрещеним батьком для доньки президента України Олександри Зеленської. Однак, під час проведення таїнства Хрещення виявилося, що мати дівчинки Олена Зеленська є нехрещеною. Тож, спочатку обряд провели для неї, обравши за куму Олену Кравець.

6. Ольга Сумська, Володимир Горянський та Влада Литовченко

сина

Добрі друзі театральної пари Ольги Сумської та Віталія Борисюка — актор Володимир Горянський і світська левиця та Міс Україна-1995 Влада Литовченко стали хрещеними батьками для їх молодшої доньки Ганни. До речі, саме Литовченко спіймала букет нареченої під час святкування поновлення обітниць Ольги та Віталія навесні цього року. Зараз серце Влади вільне, тож, можливо, це стане для неї добрим знаком.

7. Лілія Подкопаєва та Ані Лорак

сина

Співачка Ані Лорак охрестила старшу доньку олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої та її першого чоловіка Тимофія Нагорного. На честь хрещеної мами дівчинку назвали Кароліною. Взагалі, Подкопаєва та Ані Лорак є дуже близькими подругами. Свого часу співачка навіть була свідком на весіллі у Тимофія та Лілії. Крім Кароліни, спортсменка виховує також прийомного сина Вадима і доньку Евеліну від нинішнього чоловіка Ігоря Дубінського.

8. Наталія Холоденко, Катерина Кухар і Юрій Ткач

сина

Зіркова психологиня та тренерка з особистісного розвитку Наталія Холоденко вдруге стала матір’ю вже після розлучення зі своїм чоловіком Борисом, разом із яким має сина Ларіона. Батька донечки Вів’єн жінка не афішує, проте вже котрий рік невпинно ширяться чутки, що ним є телеведучий та психолог Дмитро Карпачов. Хрещеними батьками Вів’єн Наталія обрала приму українського балету Катерину Кухар і гумориста Юрія Ткача.

9. Анатолій Анатоліч, Світлана Лобода та Владислав Яма

сина

сина

Нещодавно телеведучий Анатолій Анатоліч втретє став батьком, у них із дружиною Юлією народився син Ніл. Стати хрещеним батьком хлопчика Анатолій запросив свого друга Влада Яму. Кумою шоумен зробив і давню подругу родини Світлану Лободу, вона є хрещеною матір’ю старшої доньки Аліси. А колишній громадянський чоловік співачки — хореограф Андрій Цар — охрестив молодшу доньку пари Лоліту.

10. Нікіта Добринін, Дарія Квіткова та Аліна Френдій

сина

Влітку у телеведучого та колишнього «холостяка» Нікіти Добриніна і його обраниці, Instagram-інфлюенсерки Дарії Квіткової народився первісток. Хлопчика назвали Лев. Хрещеною матір’ю пара обрала блогера-мільйонника та бізнес вумен Аліну Френдій, що є дружиною продюсера гурту TVORCHI, блогера Петра Заставного. Обидві пари дружать уже давно. Їх сумарна авдиторія у мережі Instagram складає близько 4,5 млн підписників. Хрещеним Лева став зірковий стоматолог Анатолій Токар, а сам обряд проходив у заміському будинку новоспечених батьків.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Світське кумівство: хто з ким поріднився в українському шоубізнесі