Скільки номерів ви зможете помітити на зображенні

Вирішувати різні цікаві завдання і приємно, і корисно водночас. Особливо якщо завдання в міру складні, коли доводиться витратити на пошуки правильної відповіді не більше кількох хвилин. Адже годинами сушити собі голову над заплутаним та складним завданням навряд чи хтось захоче.

Сьогоднішня головоломка з цифрами здалася нам особливо цікавою, адже кожен тут відповідає по-своєму. І нам стало цікаво, якими будуть відповіді наших читачів. Перевірте і ви свої сили, а також не забудьте поділитись своїми варіантами відповідей. Постараємось разом все вирішити правильно.

Головоломка з цифрами

1. На перший погляд, це завдання може видатися простим. Проте чим довше ви шукаєте рішення, тим більше відповідей спадає на думку. Скільки цифр на вказаній нижче картинці вдалося знайти саме вам? Напишіть свою відповідь у коментарях, а ми під кінець статті вкажемо відповіді.

завдання

2. У другому завданні є багато цікавих прикладів, які даються для того, щоб читач знайшов закономірність та зрозумів принцип розв’язання. Якщо у вас вийшло це зробити, то розв’язати останній приклад буде дуже легко.

3. Далі пропонуємо завдання на увагу, де серед великої кількості дробів «1/6» треба відшукати саме «1/8». Це завдання навряд чи можна назвати складним, тому ви точно впораєтеся з ним. Але скільки на це знадобиться часу? Чи вистачить вам 10 секунд?

завдання

Читайте також: Навіщо розв’язувати математичні приклади під час приготування їжі

4. І наостанок вже складніше завдання, де за пів хвилини доведеться визначити цифру «9» серед великої кількості шісток. Постарайтеся вкластися в 30 секунд, а заразом перевірте, наскільки уважна ви людина.

Підказки до завдань

  1. Розробники завдання впевнено заявляють, що на картинці можна знайти одразу шість цифр. Це 6, 8, 4, 9, 2 та 1.
  2. Число після знаку рівності показує, скільки кіл у цифрах з лівої частини кожного рівняння. І якщо розглянути 2581, то тут кола лише у цифрі «8». Тому правильною відповіддю буде: 2581 = 2.
  3. «1/8» можна побачити лише наприкінці восьмого ряду.
  4. А ось цифру “9” в останньому завданні можна знайти вже на початку восьмого ряду.

завдання

Чи подобаються вам такі головоломки? Дякуємо, що залишаєтесь з нами.

ТУТКА - Відпочивай корисно
Скільки номерів ви зможете помітити на зображенні