Шукаю мудру, красиву, хазяйновиту, добру дівчину без шкідливих звичок. Про себе: Віталя

Я дивуюся, коли чоловіки скиглять про те, що «жінки з ними лише через гроші». Найчастіше саме від чоловіків, у яких і грошей немає. Зате є завищені вимоги до жінки, а до них додаються інфантилізм і побутова інвалідність…

Для гіпотетичної Марусі, яка вміє думати, це невигідна угода…

Один мій знайомий постійно ниє, що жінки обирають негідників-олігархів та ігнорують простих хлопців, таких як він сам. Скаржиться на меркантильних хижачок. Запрошував на побачення дівчаток 18-20 років модельної зовнішності й потім довго обурювався, що вони намагаються розвести його на ситний обід. У свої 36 років він живе сам у двокімнатній хрущовці, що дісталася йому у спадок, працює продавцем в супермаркеті, одягається в стародавні футболки та джинси, які морщаться на колінах, може до вечері ходити з крихтами на фізіономії, що залишилися з обіду, і дуже тупо жартує. Шукати більш перспективну роботу не збирається, змінювати щось в житті не планує, адже краще — ворог гарного. А одружитися, мабуть, вже час.

Читайте також: 11 проблем, через які шлюб починає тріщати по швах, хоча впоратися з ними може кожен

Більшість жінок втікає, щойно він відкриває рота. Інтереси його обмежені риболовлею і пивом з «танчиками» після роботи. При цьому із зовнішністю у нього все більш ніж нормально — лише б відмитися. Але ні, це не він має подобу та поведінку опудала, а всі жінки меркантильні, покидьків люблять.

А меркантильність — так, вона є. Нехай не у всіх, але у деякого відсотка претенденток. Адже для умовної Марусі з глухої провінції такий «Вася з хрущовкою» — найкращий наречений. Але такі варіанти його не влаштовують — давай йому красиву, розумну, хазяйновиту, з високими прибутками та любов’ю до нього, ідеального, до скону.

Мене дивує, коли я чую скигління чоловіка про те, що «жінки з ним тільки через гроші». Найчастіше саме від чоловіків, у яких і грошей немає. Зате є завищені вимоги до жінки, а до них додаються інфантилізм і побутова інвалідність. Надворі вже XXI століття, і ситуація з Васею і його головним багатством — хрущовкою — змінилася. Для гіпотетичної Марусі, яка вміє думати, це невигідна угода. Не варто звертати увагу, чи є у Васі хрущ, треба дивитися, ким цей Вася є. В іншому випадку ризикуєш стати дешевою прислугою у кількох метрах хрущовки.

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Шукаю мудру, красиву, хазяйновиту, добру дівчину без шкідливих звичок. Про себе: Віталя