Що я помітив на гулянці в жіночому царстві, спостерігаючи за красунями, краса яких в’яне

Кілька років тому мій друг захопився психологією. Працюючи досить тривалий проміжок часу в жіночому колективі, він почав помічати веселу закономірність. Часто панянки старшого віку виглядають значно молодшими, а молодші дівчата — навпаки. Більш того, деякі жіночі риси та особливості поведінки можуть запросто розповісти, скільки людині років.

Тутка вирішив розпитати у свого друга докладніше, що він має на увазі. В результаті вийшла досить цікава добірка, здавалося б, очевидних речей. Погляньмо, чого варто уникати, щоб не виглядати старшими. Такий собі чоловічий погляд збоку!

Жіночі риси

Перше, на що мій друг звернув увагу, — це настрій. Так-так, вічно похмурі жіночки дійсно часто виглядають старшими за свої роки. Причому з роками негативний настрой лише посилюється. Ми й за собою часто помічаємо, як погані емоції позначаються на зовнішньому вигляді.

Звичайно, неможливо постійно посміхатися та удавати, що все прекрасно. У житті різне буває. Однак від нашого ставлення до проблем і труднощів залежить світовідчуття в цілому. Ви напевно помічали, що позитивно налаштовані люди буквально випромінюють позитивну енергію. Не дивно, що такі жінки виглядають молодшими. Вони й почуваються молодшими!

Фізична форма

Ні для кого не секрет, що зайва вага позначається на зовнішньому вигляді жінки. Втім, як і зайва худорлявість. І перше, і друге візуально може постарити людину, змінивши її зовнішність в гірший бік. Крім того, від фізичної форми безпосередньо залежить і здоров’я, і ​​самопочуття, і той самий настрій.

Жінки, які зуміли «увійти» у свою ідеальну вагу та знайти контакт з тілом, завжди будуть виглядати молодшими. Вони не критикують себе та не намагаються слідувати нав’язаним ідеалам в стилі «90-60-90». Такі панянки знають, яке харчування та який режим підходять їм найкраще.

Читайте також: Погана дружина — щаслива жінка

Гардероб

Грамотно підібраний стиль в одязі — ще один ключик до того, щоб молодо виглядати. І, навпаки, речі, які не відповідають віку або статусу жінки, будуть візуально додавати зайвих років. В окремих випадках це може виглядати  взагалі безглуздо. Думаю, ви точно бачили панянок у відверто дівочих нарядах. Вони нібито ще більше підкреслюють їх вік.

жіночі

Макіяж, зачіска

Занадто яскравий та помітний макіяж виглядає однаково погано і на молодій дівчині, і на зрілій дамі. Перша буде виглядати значно старшою за свої роки, а друга підкреслить риси обличчя, що видають вік. Мистецтву фарбуватися багато людей навчаються роками. Але в наш час це зовсім неважко, адже в Інтернеті є безліч відеоуроків.

Француженки вважають, що чим старша є жінка, тим коротшим у неї має бути волосся. З цим можна не погоджуватися. Однак найчастіше жінки зрілого віку з довгим волоссям виглядають старше. А стильна коротка зачіска, навпаки, молодить. Цікаво, а ви згодні з такою думкою?

жіночі

Шкідливі звички

Крім того, на зовнішності дуже сильно позначаються шкідливі звички. Пригубити келих ігристого на святі — одне. А систематично вживати спиртні напої або курити — зовсім інше. Жінка, яка курить та п’є, практично завжди виглядає старшою за свої роки. Причому її зовнішність або голос скажуть самі за себе.

жіночі

Як ви вважаєте, які жіночі риси та особливості можуть ще увійти в цей список? Сміливо поділіться своїми особистими критеріями чи критикуйте наші! Чекаємо вас в коментарях!

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Що я помітив на гулянці в жіночому царстві, спостерігаючи за красунями, краса яких в’яне
8 поважних причин, чому ми всі повинні спати голяка