Що станеться з вашим організмом, якщо ви їстимете 1 раз на день

Їсти один раз за 24 години — ця місія здається нездійсненною, та багато людей її реалізують. “Одна їда за день” (англ. OMAD — one meal a day “одна їда на день” — прим.перекл. Тутка) — це вид інтервального голодування, яке, як вважають, допомагає схуднути. Звісно, не кожен женеться за схудненням — люди хочуть вести здоровий спосіб життя та менше грошей витрачати на продукти. До котрої групи ви б не належали, ви знайдете наслідки цього незвичайного способу життя.

Тутка пояснить, як організм реагує на таку кардинальну зміну харчування.

1. Можна навіть погладшати

їсти

У випадку обмеження харчування організм переходить до режиму “вижити” та сповільнює метаболізм, тим самим відкладаючи спожиту їду про запас. На додачу підстрибує утворення гормону стресу — кортизолу, і жир не спалюється, а накопичується.

2. Зрушується кров’яний тиск

їсти

Довгі періоди без їди призводять до порушення серцевого тиску. Гіпоглікемія (критично низький рівень тиску) найчастіше стається від голодування, особливо при II типі діабету. За ним ідуть болі в м’язах та головні болі.

Читайте також: Чому після їди не варто пити каву?

3. З організму вимиваються мінерали

їсти

Одна їда на день не здатна забезпечити ваш організм усіма необхідними вітамінами та мікроелементами. Внаслідок чого розвивається недостатність тієї чи іншої сполуки. З’являються білі цятки на нігтях — ознака нестачі цинку або кальцію.

4. Змінюється соціальне життя

їсти

Сімейні обіди, урочистості, свята обійдуть вас боком, якщо ви почнете їсти лише один раз на день. Друзі та родичі розпитуватимуть, чому ви нічого не їсте, чим дратуватимуть ще більше.

5. Вам дошкулятимуть головні болі

Дієтичні головні болі — досить поширене явище серед тих осіб, які якнайшвидше хочуть скинути зайві кілограми. Вони бувають через різні причини: зміна режиму харчування, зниження цукру в крові, нестача магнію та багато інших.

6. Ви постійно мерзнутимете

їсти

Їда один раз на день налаштовує кровотік на запасання жиру. Так енергія зберігається і в разі потреби нею покриваються потреби тіла. Низький рівень калорій провокують постійний голод та відчуття голоду.

7. Ви вірогідно будете їсти нездорову їжу

їсти

Коли ви їсте один раз на день, то постійно хотітимете шкідливої та жирної, нездорової їди. Тому і до переїдання недалеко. Після такого нездорового обіду самопочуття буде геть не найкращим.

Що скажете про такий підхід? Скільки разів на день ви їсте?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Що станеться з вашим організмом, якщо ви їстимете 1 раз на день