Шалений графік Кейт Міддлтон, де немає місця метушні

Здається, що життю Кейт Міддлтон можна тільки позаздрити. А як інакше? Адже вийти заміж за принца – нездійсненна мрія мільйонів дівчат. А Кейт зуміла втілити цю мрію в життя. Але насправді герцогиня Кембридзька має стільки обов’язків, скільки багатьом мрійницям і не снилося.

І сьогодні редакція Тутка розповість про насичений розклад Кейт Міддлтон, а також ті обмеження, з якими жінці доводиться стикатися щодня. Просто дивовижно, як вона це витримує.

Кейт Міддлтон

Герцогиня Кембридзька

Дійсно, життя дружини майбутнього короля складається не тільки з пишних раутів, де вона красується в нових сукнях, куштує вишукані страви та позує перед найкращими фотографами країни. Їй приходиться жити під постійним наглядом і кожен крок звіряти зі строгим протоколом. При цьому не нарікати, не скаржитися, а постійно посміхатися, виконуючи всі свої обов’язки.

Кейт Міддлтон

Не так давно стало більше відомо про розпорядок герцогині. Так, свій день вона починає з пробіжки. Потім йде плавати. Як йдеться в джерелі, настільки активний початок дня і ранкові заняття спортом допомагають Кейт підтримувати бадьорість духу. Тим більше, що їй подобається проводити час на самоті.

Потім іде сам сніданок. Як звично, герцогиня полюбляє свіже смузі, а не чай або каву. Що стосується складу смузі, то сюди входять капуста, шпинат, селера і різні види зеленого салату. Такий напій дозволяє організму швидше увімкнутися в роботу і прогнати сон. Та й для травної системи Кейт такий сніданок корисний.

Після сніданку герцогиня займається розв’язанням різних робочих питань. Адже жінка крім усього іншого працює в декількох благодійних фондах. А тому до обіду встигає провести декілька зустрічей як зі своїми помічниками, так і з представниками громадських організацій або політиками.

Читайте також: 12 порад, які допомагають королівським особам мати неймовірний вигляд

Коли ж у Кейт з’являється кілька вільних годин в обід, вона намагається провести їх на кухні за плитою. За словами герцогині, вона обожнює готувати їжу для своєї сім’ї, тому кожного разу робить все від себе залежне, щоб використати таку можливість.

Кейт Міддлтон

Вечеряти Кейт і Вільям, попри зайнятість, стараються разом. Після цього подружжя проводять небагато часу зі спадкоємцями та вкладають їх спати. Потім можуть насолодитися товариством одне одного, переглядають телевізор. Можуть дозволити собі з’їсти щось шкідливе. Справжня сімейна ідилія.

Хоча ще недавно стосунки між подружжям були напруженими. ЗМІ розпускали чутки про таємний роман принца Вільяма з подругою Кейт — Роуз Ганбері. І хоча представники королівської сім’ї всіляко спростовували це, проте з самою Роуз і Кейт, і Вільям згодом припинили спілкування. А герцогиня почала більше часу приділяти чоловікові.

У житті Кейт вистачає найрізноманітніших обмежень. Деякі з них дуже непросто пояснити. Наприклад, вона не може подорожувати з чоловіком і дітьми. Королівський протокол це забороняє, щоб уберегти королівську сім’ю від нещасного випадку.

Якщо станеться щось страшне, то це може забрати життя відразу декількох спадкоємців престолу. А тому той самий принц Вільям ніколи не подорожував зі своїм батьком принцом Чарльзом. І також не може вирушити в подорож зі своїм сином.

Звичайно, на публіці Кейт завжди привітна, струнка, в ідеально підібраному одязі, з бездоганними манерами та незмінною посмішкою. Але не всі розуміють, яких зусиль їй все це коштує. Однак вона не скаржиться. І це лише підіймає її статус в очах людей, яким відоме її життя. Здається, з цієї милої панночки вийде гідна королева. Як ви вважаєте?

Джерело

Оцініть статтю
Тутка
Шалений графік Кейт Міддлтон, де немає місця метушні
У жінок язик гострий, мов лезо бритви — наших 15 історій вам це доведуть