Сексуальний гороскоп для різних знаків Зодіаку

Інтимний гороскоп — цікава спроба підгледіти уподобання різних знаків у ліжку. Одні люди віддають перевагу пристрасним і палким відчуттям, інші — ніжним поцілункам і поглядом у вічі.

Тутка підглянув за такою інформацію, і вам розповість, — чого очікувати від партнера в ліжку.

Овен

Інтимний гороскоп

На перший погляд, байдужі та холодні Овни не є такими в інтимному плані, а навіть навпаки: в ліжку вони — пристрасні та палкі, тому і шукають собі обранця “до пари”. Вони — вмілі коханці й знають, чого хочуть в сексі. А якщо знаходять кохану людину — віддачі немає меж.

Телець

Інтимний гороскоп

Як і житті, так і в сексуальному плані Тельці приховують свої емоції, та по-справжньому закохавшись, представники цього знаку стають дуже розкутими та палкими. Доходячи навіть до брутальності.

Читайте також: 15 правдивих істин про стосунки, які люди сліпо не визнають. А даремно

Багата на фантазії уява Тельців часто приховує їх всередині голови. Знову ж таки кохання робить їх справді вільними, і вони з головою поринають у вир сексуальної насолоди.

Близнюки

Інтимний гороскоп

Інтимний гороскоп для Близнюків подивує тим, що представники цього знаку дуже цінують емоційний та духовних зв’язок з партнером. Тож важливо для них не шквал емоцій, а нічні поцілунки та погляди в очі своєї половинки. Якщо людина-Близнюк довіряє партнеру, то віддасться йому і душею, і тілом.

В ліжку вони швидко збуджуються та очікують того ж від обраниці/обранця. Якщо щось піде не так — легко може перемкнутися і відкласти любощі до більш сприятливих часів.

Рак

Інтимний гороскоп

Раки люблять вухами, їм подобається чути розповіді про власне тіло, розкутість тощо. Люблять і навіть смакують свої спогади про ніжності в ліжку. Для Раків головне знати, що їх кохають — тоді вони повністю себе віддають партнерові, і від цього відчувають себе ще більш потрібними та любленими.

Лев

Чудово знають, чого хочуть від партнера, тож для них нормальний секс має завершитися оргазмом. А то і двома. Своє задоволення вони цінують перш за все. Загалом егоїстичні Леви досить щирі в ліжку, однак свої бажання вони поставлять на перше місце.

Діва

Інтимний гороскоп

Діви люблять, коли їх завойовують, виявляють до них прихильність, захоплюються принадами їхнього тіла. Інтимний гороскоп підтвердить, що після цього вони ладні на повну відкритися перед партнером, погодяться навіть на рольові ігри. Тож варто Діві продемонструвати ступінь обожнювання на всі 100%.

Терези

Інтимний гороскоп

Жінки-Терези користуються однією рисою-привілегією, яка дуже подобається чоловікам: вони здатні до самозамилування, тобто, роздягнувшись, можуть довго роздивлятися себе в дзеркалі. Обожнюють попередні ласки, ніжність та неквапність у сексі. Якщо ж партнер проявляє надмірний поспіх — можуть вказати на двері. Чуттєва натура Терезів такого не любить.

Скорпіон

Інтимний гороскоп Скорпіонів заспокоїть кожного: ці знаки егоїзмом в ліжку не страждають. Їх справедливо можна назвати фанатами сексу, їх легко заводять інтимні сцени й вони одразу хочуть втілити їх в життя. Для них важливо, щоб і партнер відчув насолоду, найперше він.

Стрілець

Інтимний гороскоп

У сексуальному плані Стрільці діляться на два типи: романтичні та вірні й ті, які постійно шукають заміни партнеру.

Перші не до кінця проявляють свою сексуальну енергію, тому спрямовують її у творче річище. Другі — після кожного нового сексуального досвіду розчаровуються в партнері та бажають нового. Меркантильні та розсудливі, прагнуть отримувати сторицею від свого партнера все, навіть задоволення.

Козероги

Досить розважливі в цьому плані та довго приглядаються до обранця, зважуючись на інтим. Надмірних експериментів не люблять — найважливіший результат. В ліжку має бути один лідер, якщо будуть двоє — секс перетвориться на справжнє змагання.

Водолій

Якщо ці люди — лідери в житті, роботі чи соціальному плані, то в ліжку будь-що вони намагатимуться знайти собі покровителя. Інтимний гороскоп певний, що цій людині вони будуть довіряти, підкорятися, дарувати все тепло і любов.

Для них немає заборон в ліжку — Водолії розкуті й нестримні. А ще дуже цінують душевну розмову після сексу.

Риби

Інтимний гороскоп

Риби — грайливі та нестримні в ліжку, не бояться себе проявляти, що дуже імпонує їх партнерам. Зайва романтика — не для них, вони — за негайний перехід до справи. І повірте — на секс з ними ще ніхто не скаржився.

Чи став цікавим для вас такий сексуальний гороскоп?

ТУТКА - Відпочивай корисно
Сексуальний гороскоп для різних знаків Зодіаку