Розумні рішення для маленьких ванних кімнат

Ванна, без сумніву, — це одна з найважливіших кімнат у нашій квартирі. Але, на жаль, часто вона і одна з найменших приміщень, в якому насилу можна помістити все найнеобхідніше, не кажучи вже про додаткові полички та підставки для рушників і мийних засобів.

Однак власникам маленьких ванн не треба впадати у відчай та обмежувати себе. Додавши фантазію і підглянувши кілька гарних планувань ванних кімнат, ви зможете отримати ванну своєї мрії навіть на маленькій площі.

Якщо ви не можете уявити собі вечір без розслаблювальних процедур в теплій ванні, а зранку не можете прокинутися, не постоявши хоча б три хвилини під прохолодним душем, — то цей варіант ідеально підходить для вас.

Ідеальний варіант для маленьких ванних — раковина, встановлена ​​на пральній машині. Так ви зможете використати кожен сантиметр по максимуму.

ванних

Меблі, виконані на замовлення, допоможуть оптимізувати простір. Наприклад, ви можете практично використовувати місце під раковиною.

ванних

ванних

Читайте також: 30 разів, коли відвідав ванну друга — і був приголомшений, немов ударом блискавки

Відмовтеся від ванни та оберіть душ. Це допоможе заощадити багато місця у ванній кімнаті. А світлі тони кахлю та обробка темних відтінків візуально збільшать простір.

ванних

ванних

Плавні лінії та нестандартні рішення дадуть змогу максимально задіяти актуальну площу.

ванних

А під ванною можна скласти багато дрібничок.

ванних

Використання кілець у шторках для душу пригодиться тим, хто обожнює приносити додому нові баночки з ароматними засобами для душу.

ванних

Якщо розмір ванної кімнати дозволяє, подумайте про зонування простору та розподіл ванної та унітазу невеликою стінкою.

ванних

ванних

Пам’ятайте, в маленькій ванній ви повинні використовувати кожен сантиметр!

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Розумні рішення для маленьких ванних кімнат