Пара хотіла милу вагітну фотосесію з кіньми, а вийшла комедія. Адже один кінь вирішив, що він — модель

Варто лише в сім’ї з’явиться кошеняті, цуценяті або навіть лошаті, як тварина одразу потрапляє людям в саме серце та відмовляється звідти виходити. Деякі улюбленці навіть супроводжують своїх господарів у важливі життєві моменти — такі, наприклад, як вагітність. Ось і сімейна пара зі США вирішила, що їх коні — теж частина їх сім’ї, тому вирішили влаштувати фотосесію на честь найближчого народження дитини разом зі своїми улюбленцями. Здавалося б, головні герої такого знімання — люди. Але ось кінь по кличці Бакшот вирішив, що це його шанс засвітитися.

Кінь на прізвисько Бакшот вирішив влізти кадр до своїх господарів прямо під час їх фотосесії для вагітних

Парочка вирішила влаштувати вагітну фотосесію в честь найближчого народження малюка. Для фото вирішили покликати незвичайних гостей — коней пари, адже вони майже частина родини. Ось тільки поки одні вихованці поводилися пристойно та просто бродили на фоні, кінь по кличці Бакшот вирішив, що він чудесно буде виглядати в кадрі разом зі своєю шикарною посмішкою.

Читайте також: Вдалі знімки, до яких потрібно придивитися двічі

Фотограф пожартувала, що нахаба, влізши в кадр, міг хоча б посміхнутися. А він так і зробив!

кінь

Як розповіла фотограф Крістен Заффіро виданню The Dodo, від такої витівки коня всі розсміялися. Мабуть, реакція людей Бакшоту полестила, тому він почав ще більше грати на публіку.

Своєю посмішкою Бакшот затьмарив головних героїв фотосесії

Скажіть «Іго-го»!

Здається, Бакшот — природжена модель!

кінь

За словами фотографа, нормальні знімки у пари все-таки вийшли. Але вони навряд чи затьмарять ті кадри, в яких з’явився Бакшот!

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Пара хотіла милу вагітну фотосесію з кіньми, а вийшла комедія. Адже один кінь вирішив, що він — модель