Ось, що таке справжня зрада. Читати всім!

Чи потрібні вам стосунки, в яких насправді так мало щирості? Та що ж таке зрада? Розберімось з цим поняттям!

5.30 ранку. І ваше почуття тривоги починає рости. Ви розплющуєте очі, а розум одразу починає перегони. Зустрічі, телефонні конференції, дедлайни…

Чому справ завжди так багато, а часу завжди не вистачає?

Ви берете свій телефон і починаєте прокручувати повідомлення по дорозі в душ, ще в напівдрімоті.

Знаючи, що вона прокидається раніше, ви надсилаєте їй повідомлення: «Доброго ранку, кохана! Сподіваюся, у тебе сьогодні буде чудовий день».

зрада

Цей текст слугує нагадуванням про дві речі. По-перше, ви хочете, щоб вона знала, що вона – перша у вас на думці після того, як ви прокинулися. І, що ще більш важливо, вона повинна розуміти, що незалежно від того, як багато в вашому житті справ і стресу, вона – в пріоритеті.

Звучить надто добре, щоб бути правдою, чи не так?

Вірогідно, ваш ранок почнеться не так. Насамперед ви перевірите свої профілі Instagram і Facebook, вишукуючи новини з життя всіх інших «френдів». А текст своїй жінці ви якщо і напишете, то вже по дорозі на роботу.

Сучасним стосункам не вистачає здорового глузду.

Люди «зустрічаються», але що, дідько забирай, це означає? Бачитися раз або два на місяць? Цілий день переписуватися? Надсилати смайлики, віртуальні поцілунки?

Щось зникло. Чи потрібні вам стосунки, в яких насправді так мало щирості?

Стосунки процвітають тільки там, де між обома партнерами підтримується постійний зв’язок. Наші найінтимніші емоції зарезервовані для людини, яку ми любимо. Тоді чому ж ми тепер їх ніколи не показуємо?!

Читайте також: “Не придумуйте почуттів, яких немає” – твереза стаття для кожної жінки

Ми прийняли так багато неприйнятних речей: сидіти за обіднім столом з телефоном в руці, сперечатися за допомогою тексту, а не живого спілкування, і розповідати про кожну хвилину свого життя тисячам людей в соціальних мережах…

І чого ми врешті досягли? Того, що всі в нашому світі постійно одне одному брешуть.

Ми звикли думати, що брехня в стосунках – це інтим з іншою людиною. Але ще один важливий обман сучасності полягає в тому, що люди перестали любити та піклуватися одне про одного.

Щойно один партнер дізнається про зраду іншого, довіра між ними втрачена. Але подумайте на хвилину ось про що.

У словнику Вебстера обман визначається як позбавлення «чогось цінного за допомогою брехні або шахрайства».

Звичайно, сексуальна зрада – це дуже та дуже образлива справа. Але ви ніколи не замислювалися над тим, що, можливо, ви обманюєте свого партнера кожного дня?

Ми всі відчуваємо нестачу спілкування, уваги, пристрасті, близькості та навіть найважливішого – любові. Чому ми всі готові з цим миритися, хоча терпіти ярлики про зраду як і колись не готові?

І все-таки брак уваги завдає набагато більше шкоди, ніж банальна сексуальна зрада.

Ви довірили своє серце іншій людині, а тепер вам доводиться ще й просити її уваги?

Ви сидите, склавши руки, і дивитеся, як ваш хлопець знову і знову оновлює немудрі статуси, розміщує фотографії та чекає, коли ж їх почнуть коментувати.

Чому дівчата та хлопці повинні це терпіти? Витратьте хвилину часу та скажіть їй, що вона красива. Зателефонуйте їй після роботи, щоб сказати: «Одягайся та будь готова через 30 хвилин. Я заїду за тобою. На нас чекає щось особливе».

Зробіть зусилля над собою. Дайте старомодним любовним традиціям ще один шанс.

Коли гуляєте вулицею, тримайтеся за руки. Надсилайте їй квіти – не тільки, щоб з чимось привітати, а й просто для того, щоб знати, що вона буде усміхатися, коли їх отримає. Залишайте записки на вітровому склі її/його автомобіля.

Коли справа доходить до любові, ми повинні вміти знову ставати дітьми.

Ми можемо дозволити собі бути вразливими. Тому що життя проходить, а ви витрачаєте його на несуттєві деталі, нехтуючи всім, що насправді важливе.

Зосередьтеся одне на одному. Коли все вже сказано та зроблено, ваша кохана людина – це все, що у вас дійсно є.

Цінуйте її (його), і регулярно показуйте, скільки вона/він означає для вас.

Але найголовніше: згорніть Facebook і просто зателефонуйте їй (йому). Це важливо.

За матеріалами: coffeewithmilk.com.ua

Оцініть статтю
Тутка
Ось, що таке справжня зрада. Читати всім!
20 осіб, хто сміття перетворив на подиву гідні речі