Нова оптична ілюзія, яка керує вашим зором за допомогою простих стрілок

Оптичні ілюзії дуже класні, бо одні з них змушують нас посміхатися, а інші дивують, оскільки в голові не вкладається, як певні фігури можуть так запросто обманювати наш мозок. Нещодавно Інтернет підкорила нова оптична ілюзія з колами, які крутяться, і стрілочками всередині них. Люди дивилися на рух цих кіл і їх світ перевертався, тому що прості стрілочки змушували їх бачити те, чого насправді немає.

Нова заплутана оптична ілюзія з колами, які крутяться, підкорила інтернет з вірусною силою

ілюзії

Щоб відчути всю магію цієї ілюзії, досить просто дивитися на стрілочки всередині кіл, які крутяться. Вам буде здаватися що кола то звужуються, то розширюються, а також рухаються в різні боки, але насправді вони стоять на одному місці — все це лише хитра ілюзія.

Читайте також: 20 картинок, які сушать мозок: неймовірні оптичні ілюзії від японського професора

Вам буде здаватися, що кола рухаються в ті боки, куди вказують стрілки, але насправді вони просто обертаються по своїй осі, все інше вже робить ваш мозок

Відчули на собі всю силу обману цієї ілюзії?

Бачите — кола насправді нікуди не рухаються

То чому нам здається, що вони крутяться?

Зовні та всередині кіл з’являються дуги синього і жовтого кольорів. Вони з’являються в тих місцях на кільцях, куди вказують стрілочки та в зворотному напрямку. Ці тонкі дуги маніпулюють нашим мозком, змушуючи його сприймати їх виникнення як рух або зміну розміру. У випадку з односторонніми стрілками, дуги з’являються зовні та всередині кіл з двох боків стрілок. У випадку зі звуженням/розширенням, дуги різних кольорів з’являються на колах в шаховому порядку.

А ще один користувач помітив дивну особливість цієї ілюзії. Якщо схрестити очі, як це робиться з картинками в стилі «Чарівне око», так у вас має сформуватися одне центральне чітке зображення. Так ось, це зображення не буде «рухатися».

ТУТКА - Відпочивай корисно
Нова оптична ілюзія, яка керує вашим зором за допомогою простих стрілок