Несподіване батьківство: позашлюбні діти українських зірок

Українські зірки часто приховують від фанатів та журналістів особисте життя. У цій статті розповідаємо про українських зірок, в яких народилися діти поза шлюбом. Хтось просто не встиг організувати весілля до народження дитини, а хтось тривалий час приховував від громадськості своїх позашлюбних дітей.

Святослав Вакарчук

народила

Гучна новина про розлучення соліста гурту «Океан Ельзи» та його коханої дружини Лялі Фонарьової нещодавно сколихнула весь український шоу-бізнес. Пара провела разом понад 20 років, Святослав був безмежно закоханий у дружину та називав її своєю музою. Причину розриву цього шлюбу ніхто не розумів, аж поки кілька днів тому не стало відомо, що у Святослава народився позашлюбний син. Сам артист відмовляється коментувати цю ситуацію, проте щиро приймає вітання.

Ольга Фреймут

народила

Свою старшу доньку Злату українська телеведуча народила в Лондоні від британця Ніла. Як відомо, на той час пара не була в шлюбі та вочевидь лише планувала весілля. Але згодом Ольга зрозуміла, що Ніл не той чоловік, з яким вона готова провести все своє життя, тому пара розлучилася, так і не одружившись. Телеведуча знов переїхала до України та самостійно виховувала доньку, деякий час вона навіть була проти спілкування Злати з батьком.

Читайте також: Зірки українського шоу-бізнесу в дитинстві та зараз

Ксенія Мішина

народила

Свого єдиного сина Платона українська акторка Ксенія Мішина народжувала без коханого чоловіка. Одразу після новини про вагітність ставлення екскоханого Ксенії різко до неї змінилося. Жінці довелося пережити як і емоційне, так і фізичне насилля, тож до весілля пара так і не дійшла, а народження Платона сталося без присутності його батька.

Світлана Лобода

народила

У травні 2018-го року відома співачка вдруге стала мамою, народивши доньку, яку назвала Тільдою. Попри пильну увагу та цікавість з боку преси та фанатів та чутки про те, що справжнім батьком дитини є соліст німецького гурту «Раммштайн» («Rammstein») Тілль Ліндеманн, Світлана і до сьогодні так і не відкрила ім’я батька дівчинки.

Оля Горбачова

У 2007-му році екссолістка гурту «Арктика» вийшла заміж за українського продюсера Юрія Нікітіна, але вже через 2 роки пара розійшлася. Та сильні почуття одне до одного не вщухли навіть після розлучення, бо вже у 2011-му році Ольга і Юрій дали своєму коханню другий шанс та почали все спочатку. Через три роки у них народилася донька Серафима, проте пара тоді ще не була одружена. Відсвяткувати весілля зіркові батьки наважилися лише через 2 роки після народження другої доньки.

Надія Мейхер

З бізнесменом Олександром Ліщенко талановита красуня та ексучасниця гурту «ВІА Гра» Надія Мейхер познайомилася ще у нульових. У 2002-му році вона таємно від усіх народила йому сина, проте офіційного шлюбу не прагнула. В одному зі своїх інтерв’ю Надія зізналася:

«Я в принципі не вважала для себе обов’язковим виходити заміж. Народила я від нього, бо хотіла дитину. Це мій вибір. Але я все одно відчувала, що напевно ці стосунки ненадовго. Олександр не був моєю долею. Він не був тією людиною, з якою я могла б пов’язати все своє життя».

Джерело: limelight-media.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
Несподіване батьківство: позашлюбні діти українських зірок