Мама 4-рьох дітей втомилася від того, що чоловік їй не допомагає з хатніми справами, її сповідь розлетілася мережею

Виховання дітей – складна річ, вона вимагає неймовірних зусиль та співпраці обох батьків, порозуміння між ними та командної роботи. Тож легко уявити, як ця гармонія порушується, якщо один з батьків умиває руки. Іншому залишається взяти на себе всі інші домашні обов’язки – як гадаєте, які між ними потім будуть стосунки? На цю тему і написала свою життєву публікацію австралійська блогерка, мама 4-рьох дітей Констанс Голл, слова якої миттю розлетілися мережею. “Ти сидиш наодинці з безвихіддю… І це, друзі мої, рак у стосунках…”

Публікацію доповнили численні коментарі жінок, які теж не отримують достатньо підтримки від своїх чоловіків. Сьогодні світ змінює свої стереотипи щодо жінок, жорстко підіймається тема сексуального насилля, та над проблемами в сім’ї та місцем жінки у ній ще багато нерозв’язаних питань. Одначе, не всі чоловіки однакові: багато жінок зізналося, що їх супутники – відповідальні та дбайливі голови родин і що вони по-справжньому щасливі зі своїми обранцями.

Прочитаймо і ми допис блогерки: чи погоджуєтеся ви з її точкою зору? Чи ви зі своїм партнером є гарною командою? Цікава ваша думка в коментарях.

Блогерка та мама 4-рьох діток втомилася від щоденних рутинних буднів “мами”…

Читайте також: Вони думали, що батьками бути легко? Це далеко не так

Жінка поділилася розчаруванням на своїй сторінці Фейсбук.

Обожнюю цих кошенят! Вони – сенс мого життя

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Мама 4-рьох дітей втомилася від того, що чоловік їй не допомагає з хатніми справами, її сповідь розлетілася мережею