Лідія Таран тоді й сьогодні: як змінилася телеведуча

Сьогодні важко уявити українське телебачення без Лідії Таран. Мабуть, це одна із найкрасивіших та найхаризматичніших сучасних телеведучих, яка за останні роки міцно закріпила за собою статус найбільш впізнаваної зірки телеканалу «1+1». Сьогодні ми вирішили розповісти про її кар’єрний та життєвий шлях, а також показати, як змінилася зовнішність Лідії за ці роки.

Прогулювала шкільні уроки

Лідія народилася у великій родині та була другою дитиною. Окрім неї, сім’я мала старшого сина — брата зірки Макара. З самого дитинства вони охоче й цікаво проводили час разом, а коли майбутня телеведуча пішла до школи, то зрозуміла, що там їй занадто нудно і почала сама шукати собі пригоди. Так, наприклад, Лідія обожнювала читати та могла сміливо прогуляти шкільний урок у бібліотеці.

Таран

Не вступила на факультет міжнародних відносин

Цікавий факт, що батьки Лідії були журналістами. І цю професію вона не любила з самого дитинства, бо ж саме через надмірну роботу мама й тато проводили з нею небагато часу:

«Мама працювала журналістом у комсомольській пресі. Часто їздила по своїх репортерських справах, потім писала, а вечорами передруковувала статті на машинці. У будинку були дві — величезна «Україна» і портативна «Еріка», яка насправді теж була досить великою».

Читайте також: Бізнесвумен і сексі-мама: скандали та гарячі фото в Інстаграм блогерки Саші Бо

Тож, коли настав час обирати вищий навчальний заклад, юна Лідія спрямувала свій вибір до факультету міжнародних відносин. Але обставини склалися таким чином, що дівчина не змогла пройти вступний іспит. Намагаючись випробувати долю ще раз, Лідія подала документи до Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, куди згодом була зарахована.

Таран

Зробила перші впевнені професійні кроки у 17 років

Вже під час навчання Лідія почала працювати ведучою на двох державних радіостанціях, що мали назву «Довіра» та «Промінь». Після цього спробувала себе у ролі редакторки кількох програм. Але вже згодом справжній професійний захват Лідія відчула у сфері спортивних новин. Так її обличчя добре запам’яталося глядачам «Нового каналу», на якому українська журналістка встигла попрацювати в таких проєктах як «Репортер», «Спорт репортер», «Підйом» та «Гол».

Отримала вищу журналістську нагороду в Україні

Саме така шана і любов до спортивних новин у 2003-му році привели Лідію до її визнання на державному рівні. За свою професійну участь як ведуча спортивних новин на українському телебаченні вона здобула перемогу у премії «Телетріумф», яка сьогодні визнана найвищою журналістською нагородою в Україні.

Таран

Вперше стала мамою

Окрім такої стрімкої кар’єри, в українській пресі все частіше обговорювали й особисте життя Лідії. Майже 5 років вона прожила у цивільному шлюбі зі своїм колегою та відомим українським телеведучим — Андрієм Доманським. Від нього у 2007-ому році телеведуча народила чудову донечку Василину, з якою вони разом називають себе найкращими подругами на все життя.

Отримала всеукраїнське визнання як одна із найвідоміших телеведучих країни

Значущим кроком у кар’єрі Лідії Таран стала співпраця з телеканалом «1+1», до студії якого вона була запрошена вести ранкові ефіри. З того моменту вона встигла спробувати себе у таких програмах як «Я люблю Україну», «Сніданок з 1+1», «ТСН», а також у програмі «ПроФутбол», яка транслювалася на телеканалі «2+2». Яскрава, стримана і неймовірно харизматична — ось такою сьогодні є одна із найвідоміших телеведучих України.

Джерело: limelight-media.com

Оцініть статтю
Тутка
Лідія Таран тоді й сьогодні: як змінилася телеведуча
20+ твітів від людей, які осягнули суть шлюбу та стосунків