Користувачі Інтернету поділилися 19 лайфхаками, які можуть виручити вас у складній ситуації

Як прочистити унітаз, якщо під рукою немає вантуза? Як усно вирахувати відсоток від числа? Як з самого початку задати стосункам правильний тон? На ці та інші питання відповіли користувачі Reddit. Вони поділилися простими перевіреними на собі лайфхаками, які зробили їх життя легшим і можуть стати в пригоді іншим людям.

Ми в Тутка обожнюємо рішення, які можуть допомогти нашим читачам тут і зараз. Сподіваємося, наведені нижче поради одного разу вам знадобляться.

Побутові лайфхаки

 • Якщо ви подавилися і нікому допомогти, встаньте в планку і впадіть. Від удару грудьми і животом об підлогу застряглий шматочок їжі зрушиться.

 

 • Нагрійте звичайну ложку під гарячою водою і на кілька секунд притисніть до місця комариного укусу. Завдяки цьому зменшиться свербіж, тому що тепло розщеплює отруту.

Лайфхаки

 • Якщо ви не готові робити штучне дихання «рот в рот» людині, яка втратила свідомість, то натискання на грудну клітку самі по собі значно підвищують ймовірність виживання.

 

 • Якщо у вас немає вантуза, а унітаз забився, налийте в нього трішки рідкого мила або рідини для миття посуду і трохи гарячої води. Залиште на 15 хвилин і змийте воду. Наткнулася на цей лайфхак, коли 8-річний син засмітив унітаз в готелі, і відтоді користуюся цим способом регулярно.

Лайфхаки для техніки

 • Поєднання клавіш Ctrl + Shift + Esc відкриває диспетчер завдань безпосередньо, а при натисканні Ctrl + Alt + Delete його потрібно буде вибирати в меню.

Лайфхаки

 • Якщо на YouTube натиснути відразу на кінець відео, а потім на відтворення, то подивитись ролик можна буде без реклами.

 

 • Коли комп’ютер починає гальмувати і перегріватися, більшість людей воліє купити новий, хоча заміна термопасти і покупка нового твердотільного накопичувача зазвичай розв’язують обидві проблеми, а коштують набагато дешевше.

 

 • Більшість з нас, підтягнутих і активних людей, не любить фізичні вправи. Ми любимо почуття, яке виникає після їх завершення. Ви ненавидите бігати, їздити на велосипеді, піднімати тяжкості? Ми теж. Так що не чекайте якогось особливого моменту, просто йдіть і робіть це. Вам сподобається те, що ви відчуваєте після тренування, і ви будете пишатися результатами в довгостроковій перспективі.

Лайфхаки

 • X % від числа Y дорівнюють Y % числа X. Так що якщо вам важко порахувати 26 % від 50, то 50 % від 26 обчислити набагато простіше.

 

 • Перед тим як взяти напрокат автомобіль або забронювати номер в готелі, погугліть промокоди. Можливо, ви знайдете знижку на потрібну послугу у потрібної компанії.

 

 • Коли у вас з’явиться перше окреме житло, заздалегідь зберіть невеликий набір інструментів, щоб самостійно робити дрібний ремонт. Це заощадить вам купу грошей, а якщо ви чогось не знаєте, в Інтернеті завжди можна знайти докладне навчальне відео на потрібну тему.

Соціальні лайфхаки

 • Якщо ваші літні батьки або бабуся з дідусем раптово почали поводитися дивно, вмовте їх обстежитися на інфекції сечовивідних шляхів. У старих ІСШ можуть призвести до психотичного епізоду або галюцинацій.

 

 • Побачили вакансію мрії, але вважаєте себе недостатньо кваліфікованим для неї? Надішліть відгук у будь-якому випадку. Не відмовляйте собі самі, нехай це зроблять там. Можливо, вас чекає приємний сюрприз. Мої син і дочка послухались цієї поради і отримали роботу, з якої почали будувати успішну кар’єру.

Читайте також: Вчимося контролювати сечовий міхур, якщо поруч немає туалету — 9 порад нам у цьому допоможуть

 • Доглядати за маленькими дітьми набагато легше, якщо проявити трохи емпатії. Уявіть, що вашому мозку потрібно обробити величезну кількість нової інформації, ви толком не можете керувати власними руками і ногами, велетні навколо говорять з вами незрозумілою мовою, а люди, яким належить про вас піклуватися, постійно нервують через вас. Вам дійсно будуть потрібні обійми і побільше ласки.

Лайфхаки

 • По-перше, якщо стався нещасний випадок, не просіть викликати швидку або поліцію всіх людей навколо, зверніться до одної конкретній людині — так шанси на допомогу зростуть. По-друге, не збільшуйте число потенційних жертв, не треба бігти в палаючий будинок або лізти в затоплений канал.

 

 • З самого початку стосунків повторював своїй дружині: «Якщо я скажу щось, що можна розглядати з двох точок зору, і одна з них змушує тебе гніватися або сумувати, я мав на увазі іншу».

 

 • Працюю в авіакомпанії. Перевірка і сортування багажу влаштоване таким чином, що чим раніше ви здасте свою валізу, тим менше у нього шансів загубитися. Будь ласка, реєструйтеся на рейс мінімум за годину до посадки.

 

 • Метод сірого каменю неймовірно корисний у спілкуванні з нарцисами і токсичними людьми. Якщо така людина якимось способом намагається вивести вас із себе, уявіть себе сірим каменем на дні річки. Ніяк не реагуйте на чужі дії, мовчіть, не ворушіться, додайте собі балів, якщо можете зобразити байдужий погляд. Але людей, схильних до фізичного насильства, так можна довести до рукоприкладства, тому оцініть безпеку ситуації для себе і при необхідності вжийте заходів, щоб захиститися.

 

 • Записуйте думки і спогади, які вас турбують, особливо невиразні. Це допоможе вам впорядкувати їх, розібратися в причині проблеми і потім вирішити її.

А які лайфхаки завжди виручають вас?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Користувачі Інтернету поділилися 19 лайфхаками, які можуть виручити вас у складній ситуації