Історія Россі де Пальма, яка підтвердила, що для щастя зовсім не обов’язково бути неймовірною красунею

«Жива картина Пікассо», «негарна красуня», «твір мистецтва», «Ла Пікасса» — як лиш не називають цю іспанську актрису. Втім, сама Россі де Пальма байдужа до будь-яких, в тому числі й неласкавих прізвиськ. На зло всім недоброзичливцям, зірка європейського кіно у свої 56 років залишається музою відомих режисерів і модельєрів.

Редакція Тутка захоплена самобутністю та енергією цієї жінки. Ми спробували розкрити секрет успіху епатажної актриси, і ось що у нас вийшло.

 • Роза Елена Гарсія Ечаве народилася 16 вересня 1964 року в Іспанії на острові Пальма-де-Мальйорка. Неоднозначна зовнішність дівчинки часто ставала предметом насмішок однолітків, найчастіше діти висміювали форму носа майбутньої кінодіви.
 • У підлітковому віці Роза Елена настільки не любила свою зовнішність, що намагалася не фотографуватися та не гуляти з однолітками. Через постійні знущання їй навіть довелося кинути школу.

Россі

 • Однак вирячкуваті очі та асиметрична зовнішність анітрохи не згасили в дівчині жагу до життя. У 20 років Роза Елена починає виступати в маленьких кафе та ресторанах разом зі створеною нею панк-групою «Peor Imposible» («Гірше не буває» — прим. ред. Тутки).
 • Жінка стверджує, що назва групи з’явилася не випадково: «Ми назвали себе так для того, щоб кожен, кому не сподобається наша творчість, не зміг би на нас поскаржитися. Ми ж сказали, що ми гірші з найгірших!»

Читайте також: Що такого було в жінці, заради якої британський монарх відмовився від корони

 • Під час одного з виступів групи незвичайну співачку зауважив режисер Педро Альмодовар, якому згодом судилося перетворити «гидке каченя» в суперзірку.
 • Альмодовар ніколи не сумнівався в неординарних здібностях дівчини. На зніманні картини «Закон бажання» режисер сказав візажистам: «Не гримуйте її, нехай вона зробить це сама». Таку саму вказівку він дав перукареві та костюмеру, тому що хотів зобразити на плівці актрису з усіма її чеснотами та недоліками.

З Педро Альмодоваром.

 • Ставши музою великого кінорежисера, дівчина спочатку отримала епізодичну роль у фільмі «Закон бажання», а потім знялася в картині «Жінки на межі нервового зриву”, після якої прокинулася знаменитою.

У фільмі “Жінки на межі нервового зриву”

 • Немовби бажаючи покінчити з нещасливим минулим, актриса вирішила взяти псевдонім. У цьому їй допоміг іспанський модельєр Мануель Пінья, який назвав дівчину Россі де Пальма — на честь рідного для актриси острова Пальма-де-Мальйорка.

Россі

 • Успішні ролі в кіно зробили дівчину популярною і поза рідною Іспанією. Фільм «Висока мода», в якому Россі знялася разом з Софі Лорен і Джулією Робертс, перетворив акторку в справжню медійну особистість.

 • Після успіху в кіно дівчина спробувала себе у музичних кліпах і навіть в модельному бізнесі. «Найпотворнішу красуню» на показах своїх колекцій хотів бачити сам Жан-Поль Готьє.

 • Була Россі де Пальма і в романтичних стосунках. Її обранцем протягом майже цілого десятиліття був іспанський актор і модель Сантьяго Лахустісія.
 • На жаль, сімейне життя не склалося: складні стосунки з чоловіком змусили дівчину піти з сім’ї в 1996 році. Однак уже тоді на горизонті замайорів Ота — таємничий кубинець, якого вважають батьком двох дітей актриси.

Россі де Пальма та Сантьяго Лахустісія.

 • Ось що на це скаже наша героїня: «Перший коханий у мене з’явився в 18 років. Потім я переїхала до Мадриду та закохалася в чоловіка, з яким провела 9 років. Після цих стосунків мені дуже хотілося знайти собі пару, але тепер це бажання зійшло нанівець. Думка про те, що ми чогось варті, лише якщо поруч з нами хтось є, змушує нас вірити, що нам потрібно заслуговувати право бути коханими. Це вже породжує токсичні стосунки».
 • Россі тримає в таємниці, від кого вона народила сина Габріеля та дочку Луну. Однак очевидно, що діти актриси не успадкували яскравої зовнішності своєї зоряної матері.

 • Жінку часто порівнюють з роботами художника Пабло Пікассо. Актриса й сама впізнає себе в асиметричних героїнях живописця. Вона не соромиться: «Нещодавно я їздила до Нью-Йорку, і мені там всі казали: “О так, це правда, ти — жива картина Пікассо, мистецтво, яке воскресло! “Що я можу сказати: я — витвір мистецтва. Ми всі — твори мистецтва з плоті й крові».

Россі

 • Сьогодні зовнішність Россі де Пальми — це її особистий бренд, який не тільки приносить дохід, а і який зробив її знаменитою на весь світ. Запорукою ж свого успіху актриса вважає непохитну впевненість у собі. І справді, якби Россі свого часу послухала критиків і лягла під ніж хірурга, світ міг би й не дізнатися про існування цієї унікальної жінки.

Россі на екрані та в домашній атмосфері.

 • Жінка міркує просто: «Насамперед треба навчитися любити себе. Цю внутрішню любов варто зростити ще до того, як ти зустрінеш людину, якій дозволиш любити себе. Якщо ти не любиш себе справжню, ніхто цього робити не буде. Мені шкода, але це правда життя».
 • Актриса запустила виробництво власної лінії спідньої білизни, створила унікальний парфум і веде боротьбу за права жінок. Що ж, не кожна загальновизнана красуня може похвалитися схожими успіхами.

Россі

 • Актриса зізнається: «Колись якийсь робітник на вулиці зробив мені найкращий комплімент в житті. Він сказав: “Я і не думав, що квіти вміють ходити”. Мені сподобалися його слова, тому що вони не мали нічого спільного з захопленням моєї акторською діяльністю або схожістю з роботами художників. Він сказав щось, що прославило грацію, а не красу».

Россі

Россі де Пальма на подіумі: показ нової колекції Жана-Поля Готьє, 2020 рік.

 • Жінка каже: «Поезія була моїм першим коханням. Поети-дадаїсти відкрили мені абсолютно новий вимір мислення, завдяки якому я свого усвідомила, що на мене чекає інший світ. Мистецтво лікує і допомагає нам вижити, настільки воно терапевтичне».

Россі

Як ви вважаєте, чи повинна жінка перекроювати себе, щоб догодити загальноприйнятим стандартам? Чи підтримуєте ви життєву позицію Россі де Пальма?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Історія Россі де Пальма, яка підтвердила, що для щастя зовсім не обов’язково бути неймовірною красунею
7 ознак того, що люди вивищуються над вами, і що з цим робити