Група крові та сексуальність

Група крові впливає на характер людини та її особисте життя — і в це щиро вірять, наприклад, в Японії. Навіть при прийнятті на роботу керівника може зацікавити цей показник. 75% японців вважають реальним зв’язок між типом крові, характером і працездатністю.

На думку деяких вчених, з кров’ю людина отримує певний набір якостей і талантів. Вперше таке припущення висловив Сасахіко Номі в 1971 році. Зараз його ідею продовжує розвивати його син Тосітака. Його погляди поділяють й інші вчені: Кортні Кокс, Елізабет Херлі й Шеріл Коул.

Але ще пов’язані група крові та сексуальність. Дивно, скажете ви. Але як? Тутка прочитав і пояснить вам.

За дослідженнями вчених, між сексуальністю і групою крові прямий зв’язок. Група крові впливає на сексуальність не менше, аніж особливості характеру.

група крові

За підсумками соціального експерименту, в якому взяли участь кілька тисяч осіб, з’ясувалося, що людям з 1-ою групою крові притаманний потужний сексуальний темперамент. Вони відкриті до експериментів у ліжку, проте можуть бути й легковажними щодо своїх партнерів.

Читайте також: Людина змінюється лише в одному випадку

Друга група — найнадійніша. Такого вогню, як від першої, від них не чекай, проте вони не зрадять своїх коханих ніколи.

Особи з 3-тьою групою крові дуже романтичні та чуттєві, що й переносять в ліжко.

Партнер-представник 4-тої групи обирає своїх супутників не розумом, а серцем, бо дуже цінує теплоту, відкритість та щирість.

Цікаво, а чи ви згодні з такими міркуваннями щодо сексуальності? Розкажіть нам у коментарях.

За матеріалами: enigma.club

ТУТКА - Відпочивай корисно
Група крові та сексуальність