Два правила, які назавжди змінять ваше особисте життя

Яких лише порад і рекомендацій не знайдеш нині в мережі — психологи та тренери з особистісного розвитку навчать і чоловіка зачарувати, і жінку звабити, і міцний шлюб збудувати. Та є лише основні два правила, які змінять особисте життя назавжди. Вони універсальні, адже підходять і для чоловіків, і для жінок.

Тутка поділиться ними, і ви одразу зрозумієте і збагнете, наскільки вони правдиві й дієві.

Правила, які змінять особисте життя назавжди

1-ше правило: У стосунках все має бути легко

правила

Від самого початку, з першої хвилини, — так, ніби ви зустріли старого знайомого, якого усе життя знаєте. Людина, з якою хочеться побути наодинці через 10 хвилин після першого погляду — ваша! Однозначно ваша. Вона краща, аніж той хлопець, якому ви роки писали і телефонували, та так і не одержали взаємності. Дівчина, котра відповідає вам взаємністю одразу краща, ніж та, яку треба спершу відвезти на Мальдіви. Просто — добре, не просто — щось не те.

Читайте також: Жінка шукає такого чоловіка, який зможе витримати її агресію

Така аксіома — правила, які змінять особисте життя, не люблять складнощів. Нікого не треба добиватися, бігати не треба ні за ким. Все, що ваше, буде вашим, ви від нього нікуди не дінетеся. Якщо не йде одразу — не піде і далі. А навіщо вам псувати нерви собі й людині? Отже, це — не ваша людина.

Не захоплюйтеся складними стосунками, адже насправді стосунки мають дарувати легкість. Не варто прогинатися під чиюсь палицю, адже колись ліміт вашого терпіння вичерпається.

правила

Правила, які змінять особисте життя, справді дієві. Вони прості, і друге з них, та не менш важливе, таке: стосунки мають дарувати радість.

Немає навіть чого пояснювати — безрадісне існування вичерпає себе. І вас за собою.

Сварки, крики, розбитий посуд, — навіщо вам це? Невже це не доказ того, що без радості ви довго не протягнете? Та багато людей роками живуть так, пережовуючи старі образи і сварки. Починається конфлікт — стуляйте рота, насувається сварка — втікайте від неї. Важко зрозуміти, але правда: ні діти, ні почуття обов’язку стосунки не врятують. Якщо там немає радості.

Як гадаєте, наші правила змінять особисте життя назавжди? А які інші можуть це зробити? Цікава ваша думка.

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
Два правила, які назавжди змінять ваше особисте життя