Десять ознак того, що жінка себе не поважає

Жінка, яка себе поважає, завжди виглядає розкішно. Вона випромінює світло та любов до життя. До неї хочеться тягнутися, адже вона сяє чистою радістю та гармонією.

На жаль, сумна правда така, що поки ти сама себе не полюбиш, тебе ніхто не зможе полюбити. Точніше, полюбити зможуть, але хіба ти повіриш у щирість цих почуттів? Сьогодні ми вирішили написати про 10 ознак, які свідчать про те, що жінка себе не любить.

жінка

Жінка, яка себе не поважає, так не чинить:

1. Не вміє сказати «ні»

Перша та найголовніша ознака відсутності самоповаги — це невміння відмовляти іншим. У більшості випадків нас вчать цього ще батьки. Однак якщо людина не може іншим сказати «ні», нею починають користуватися.

2. Не піклується про своє здоров’я

Якщо жінка себе любить, вона не буде терпіти біль та відкладати візит до лікаря. Здоров’я для неї — найважливіше.

3. Не доглядає за собою

Мова не про салонне укладання або дорогий манікюр. Жінці з низькою самооцінкою складно підтримувати своє тіло в чистоті. Вона не любить себе, тому не потребує сил на догляд за своїм зовнішнім виглядом.

Читайте також: Не робіть цього для свого чоловіка, якщо не хочете зіпсувати собі життя!

4. Критикує себе

Якщо жінка не поважає себе, у неї завжди знайдеться причина, щоб обізвати себе товстою, дурною, незграбною. На жаль, при цьому вона думає, що об’єктивно себе оцінює.

5. Вважає себе некрасивою

Безумовно, тільки тій жінці, яка по-справжньому любить себе, може подобатися її зовнішність. Вона приймає всі свої недоліки та пишається чеснотами.

6. Боїться висловлювати свою думку

Жінка, яка себе не любить, скоріше погодиться з чужою думкою, з якою вона не згодна, аніж висловить своє. Це пояснюється невпевненістю в собі та страхом перед невдачею.

7. Просить поради в інших

Також така жінка частіше прислухається до інших людей, ніж до власного серця.

8. Переживає через чужу думку

Якщо жінка себе не поважає, вона боїться не сподобатися іншим, бути відкинутою та засудженою. Тому її більше турбує, що скажуть про неї інші люди, ніж особиста думка.

жінка

9. Економить на собі

Жінка, яка себе не шанує, не прислухається до своїх бажань. А витрати на себе вона вважає легковажністю та непрактичністю.

10. Терпить погане ставлення

На жаль, якщо жінка себе не любить, вона буде дозволяти й іншим погано до неї ставитися. А це загрожує психологічними проблемами.

Дорогі наші жінки, пам’ятайте, що єдина людина, яка найбільше за всіх на світі потребує вашої любові та відданості — це ви самі.

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Десять ознак того, що жінка себе не поважає
Я не буду простішою! Дозвольте собі бути складною!