Ці речі робить чоловік, тільки коли по-справжньому кохає

Чоловіки та жінки по-різному висловлюють свої почуття. І хоча є поодинокий тип дуже чутливих і чуттєвих чоловіків, в основному вони більш стримані. Але як можна по-іншому зрозуміти їхні почуття…? Тутка напише про 8 речей, які роблять тільки ті, хто дійсно закоханий у свою жінку:

1. Він уважно вас слухає.

Зазвичай жінки – кращі слухачі, ніж чоловіки. Просто чоловіки завжди зосереджуються лише на тому, що їх справді цікавить. Тож коли він не тільки чує вас, але і проявляє увагу, розпитує і відповідає — можете бути впевнені, що ви йому сильно подобаєтеся.

2. Він не боїться йти на жертви.

чоловіки

Йти на особисті жертви набагато легше, коли ти робиш це заради того, кого любиш. Насправді для чоловіків нестерпна думка про те, що жінка, яка їм подобається, може бути нещасною – особливо, якщо він може на це якось вплинути.

Тож якщо він йде на жертви заради вашого щастя — так він показує вам свою любов. Він буде завжди ставити вас на перше місце, навіть якщо це означає змінити свої плани або вийти зі своєї зони комфорту.

3. Він не боїться бути вразливим.

Чоловіки бояться зробити щось, що можуть вважати слабкістю. Але коли він любить, він не боїться, тому що довіряє своїй жінці.

Читайте також: Чоловік, який зробить вас щасливою: 5 ознак

4. Йому подобається ваш вигляд навіть коли у вас найгірші дні.

Коли чоловік любить, він вважає свою жінку прекрасною навіть в піжамі, без макіяжу і зачіски. І навіть з ненависним прищиком на чолі.

чоловіки

5. Він шанобливо ставиться до вашої сім’ї та друзів.

Якщо він знає, що для вас хтось важливий, ця людина стане важливою і для нього. Причина проста: ви цінуєте свою сім’ю і друзів, а він не хоче зачепити ваших почуттів. Може йому хтось і не подобається з ваших рідних, може він не буде з ними найкращими друзями, але він буде шанобливо до них ставитися.

6. Він пишається вами та не боїться це показати.

Закоханий чоловік не соромиться сказати, що пишається вами. Може ви — прекрасна мама, успішний професіонал або добиваєтеся інших своїх цілей, ви можете бути впевненими, що він не залишить це непоміченим. Він пишається цим, як своїми досягненнями, і буде казати вам про це. Його не буде лякати ваш успіх.

7. Він захищає вас.

Чоловіки від природи схильні захищати своє, тим більше коли це — кохана жінка, щастя якої для нього найважливіше. Якщо він бачить несправедливість або грубість щодо вас, він не зможе пройти повз.

8. Він свариться з вами.

Він свариться, бо йому не все одно, тому що він хоче розв’язати конфлікт. Але він вміє сваритися – без криків і образ. Він свариться, бо боїться вас втратити.

Джерело: zatyshok.net.ua

ТУТКА - Відпочивай корисно
Ці речі робить чоловік, тільки коли по-справжньому кохає