Цей старовинний рецепт поліпшить кровообіг головного мозку! Лише 3 інгредієнти…

Переважна більшість людей не знає, наскільки кровоносні судини в головному мозку чутливі. Головні болі, запаморочення, стрибки тиску та навіть проблеми із вагою – усе це може стати наслідками поганої циркуляції крові. Втім, чи не найбільшої загрози спричиняють власне проблеми із кровообігом у головному мозку людини. І якщо не виявити проблему та не почати її розв’язання завчасно, ризик виникнення інсульту та деменції зростає до критичної позначки.

Прикро, але статистика свідчить про те, що більшість людей і гадки не мають про проблеми зі своїм здоров’ям. Зокрема це стосується погіршень кровообігу в головному мозку. Зрештою, зовсім не варто знати про певні неполадки, щоб займатись їхнім усуненням. Якщо у вас не виявлено проблему – не поспішайте дякувати долі. Краще працюйте над собою, щоб ця тенденція залишалась незмінною. До вашої уваги найбільш дієві способи лікування проблем із кровообігом у головному мозку. Беріть на замітку, адже такі речі не оминуть жодного!

Готуємо домашній засіб для покращення кровообігу

Рецепт №1

Що знадобиться?

  • 1 склянка подрібненої цибулі;
  • 1 склянка меду;
  • 1 склянка журавлини.

мозку

Як приготувати?

  • Подрібнюємо цибулю до консистенції пасти, після додаємо до неї рідкі компоненти. Зберігати лише у холодильнику.

Вживання: приймати по дві ложки тричі на день (внутрішньо), перед основними годинами їжі. Період лікування – три місяці.

Читайте також: Наукові способи призупинити старіння мозку

Рецепт №2

Що знадобиться?

  • 10 г кореню реп’яха;
  • одна склянка води.

мозку

Як приготувати?

  • Залийте коріння реп’яхів окропом та залиште настоюватись на 10-12 годин.

Застосування: пити по 50 мг напою кожного ранку після їжі. Проводити цю процедуру не більше двох місяців. Рецепт стане при нагоді також тим, хто веде сидячий спосіб життя.

Рецепт №3

Що знадобиться?

  • один лимон;
  • 1 склянка оливкової олії;
  • 3-4 ст. л. подрібненого часнику.

Як приготувати?

  • Змішуємо часник та оливкову олію, згодом ставимо суміш до холодильника на цілу ніч. Лише зранку додаємо до неї сік лимону. А краще змішувати густу масу із лимонним соком лише під час споживання – тричі на день за 30 хвилин до їди.

Профілактика

Окрім процедур харчових, відомо ще чимало методів, що допомагають попереджати симптоми погіршення кровообігу в головному мозку.

Однією із причин порушення кровообігу є гіподинамія. Простішими словами, пасивність та малорухливий спосіб життя. Відтак, щоб уберегти себе від недуги, варто частіше займатись спортом. Щонайменше, регулярно виконувати певні фізичні навантаження. Нехай це буде ранкова пробіжка чи урок танців – немає значення. Важливо, щоб ви рухались.

мозку

Позитивно впливають на кровообіг і теплові процедури. Такі, як сауна чи лазня. Вигрівання тіла стимулює рух крові по всьому організму. Якщо у вас немає змоги навідуватись до сауни часто, при нагоді стануть такі нетрадиційні цілющі засоби, як прополіс, барвінок, настоянки на конюшині чи інших рослинах.

Надмірна вага, підвищений холестерин, куріння – фактори, що провокують виникнення порушень кровообігу в головному мозку. І тільки спроба їх уникнути може стати прекрасною профілактикою. Зрештою, ніколи не завадить завітати до лікаря на обстеження та з’ясувати, є у вас проблема чи ні. Якщо ж вона у вас вже виявлена – такі відвідини повинні стати для вас регулярними.

Не забувайте, ваше здоров’я – у ваших руках!

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Даний продукт не має науково доведеної лікувальної дії. Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Фото: freepik.com

ТУТКА - Відпочивай корисно
Цей старовинний рецепт поліпшить кровообіг головного мозку! Лише 3 інгредієнти…