Чому дітям до 13 років не варто сидіти в соцмережах?

Якщо дитина молодшого віку витрачає багато часу на соцмережі — це впливає на її розвиток і навіть на процес дорослішання. Може, дитина сидить там поруч із вами, та про разючі мінуси цього моменту не можна забувати. Звісно, кожен їх крок нереально контролювати, та потенційна загроза ховається за одним кліком, і про це треба пам’ятати.

Тутка вивчив, які небезпеки приховують в собі соціальні мережі для дитини до 13 років і поділиться ними з вами.

Соціальні мережі покажуть дитині абсолютну іншу реальність

соцмережі

З віком дитина даватиме все більше запитань про себе: дівчатка — про моду й макіяж, хлопчики — про дезодорант чи гель для волосся. Таке прагнення розуміння світу — повністю закономірне, але через соцмережі воно викривлене.

Тут їх не будуть оточувати однолітки чи діти з їх кола, вони будуть знаходитися під значним впливом світових брендів, а для молодого мозку, що тільки розвиває самооцінку, таке засилля переваг розповість, що він до них не досягає і не досягне — і дитина буде вважати себе неповноцінною.

Читайте також: 12 прикладів того, як можна керувати людьми за допомогою запахів

Ваша дитина може занадто багато розповісти

Хочете ви того чи ні, дитина віком до 13 років, що використовує соцмережі, може вільно поділитися даними вашої банківської картки чи паспорта. Злочинці можуть визначити, де ви живете, тож ваше життя опиниться у небезпеці.

Вірогідність стати жертвою онлайн-булінгу чи сама стати булером

Булінг онлайн навіть гірший за реальний булінг, бо онлайн-булери — анонімні особи, поле для дій яких безмежне. Булінг стається серед дітей будь-якого віку, та найбільш вразливі до них саме 13-річні підлітки (починає формуватися самооцінка). Так, булінг штовхає дитину шукати віртуальної підтримки, плітки й матюки призводять до тривоги, а там — і до панічних атак.

Дитина стає більш знервованою

Мода, булінг, фальшива реальність — і от дитина вкрай знервована й тривожна. Найперша причина, чому дитину не варто підпускати до соціальних мереж — її ще несформована самооцінка.

Дитину можуть затягнути в небезпечні групи

соцмережі

Дитина, яка все більше цікавиться музикою, танцями або модою, починає несамовито ними захоплюватися. На жаль, нещодавня історія про групи підлітків завершилася трагічно, тож не можна недооцінювати вплив таких дитячих груп.

Дитину можуть обікрасти

соцмережі

Злодіям легше обікрасти дитину, тож ніколи не давайте їй особистих документів, кредитних карточок чи багато грошей.

А ваша дитина використовує соцмережі? Яке ваше ставлення до цього?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Чому дітям до 13 років не варто сидіти в соцмережах?
3 головних риси чоловіка, які подобаються всім жінкам