Чоловік, який зробить вас щасливою: 5 ознак

Чи є такі ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік дійсно сильний духом і здатний зробити щасливими свою сім’ю? У цій статті Тутка напише про п’ять ознак, як зрозуміти, що це – справжній ваш чоловік.

Багато жінок дають собі запитання: хто він – справжній чоловік? Де його шукати? І як втримати у своїх обіймах? І чесно сказати, для кожної з нас справжній чоловік різний. Для когось – це той, хто багато заробляє, для іншої – той, хто сидить вдома в ролі няньки для дітей, для третьої – той, хто поводиться грубо й деспотично, а для когось – навпаки, це той, хто не може сказати й слова супроти вашої думки.

5 ознак справжнього чоловіка:

  • Він самодостатній
  • Він приймає себе таким, яким він є
  • Він незалежний
  • Він не порівнює себе з кимось
  • Він цінує себе

Але чи правда, що це справжні чоловіки, і за якими параметрами можна зрозуміти, хто справжній, а хто ні? Адже дуже часто у жінок ці шаблони – це лише плід їхніх фантазій, вони базуються на досвіді, який тягнеться з дитинства. Жінці властиво «вішати» проєкцію «мій справжній чоловік» на всіх, хто їй зустрічається.

І ось дилема, що від виховання жінкою її сина залежить майбутнє щастя іншої жінки, яка стане його дружиною. Тобто, щоб було більше справжніх чоловіків, їх треба виховувати з самого дитинства.

Справжній чоловік – це чоловік, який реалізувався в житті. За умови, що він у всій цій реалізації щасливий, тим більше якщо він це робить через внутрішні потреби, а не задля доведення чогось комусь.

Реалізовується чоловік в роботі, яка приносить йому задоволення і достаток, в сім’ї за яку він відповідає і любить. Чоловік, так само як і жінка, хоче любові, для нього важливо, щоб вона була в його житті, щоб він приймав себе як чоловіка та отримував задоволення від життя.

Читайте також: ЩО чоловіки люблять більше, ніж близькість (але ніколи не скажуть вам)

Ми напишемо про ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік справді сильний духом і здатний зробити щасливими свою сім’ю. Отже:

1. Він самодостатній

Він не залежить від своєї жінки, своєї мами, друзів і т. п. Він розв’язує поставлені перед собою та сім’єю завдання сам, без опори на допомогу з боку інших людей.

  • Порада мамам хлопчиків: вчіть своїх синів з самого дитинства, що чоловік сам відповідальний за своє життя і сім’ю, яку він створив. Хлопчик уже в шкільному віці повинен розраховувати тільки на себе. Заради себе ж. Отже, послабте «повідець» і дозвольте своїм синам вчитися бути самостійними.

2. Він приймає себе таким, яким він є

Він не спирається на думку інших людей. Його вчинки та життя будуються ним самим. Він не дослухається до непотрібних порад з боку мами, бабусі, друзів і т.п.

  • Порада мамам хлопчиків: вчіть з самого дитинства своїх синів опиратися на свою думку. Не порівнюйте його з кимось, не критикуйте, не занижуйте його самооцінку. Запам’ятайте, якщо чоловік не любить та не приймає себе, то він не здатний любити інших. І ще важливо відзначити, що чим менше чоловік впевнений в собі, тим у нього більше претензій до своєї жінки.

3. Він незалежний.

Маємо на увазі нездорові звички. До них відноситься і залежність від мами або дружини.

  • Порада матусям хлопчаків: Схильність чоловіка до залежності формується в дитинстві. Найчастіше через те, що занижували його самооцінку, не підтримували його в починаннях і, найважливіше, не довіряли та повністю контролювали. Уникайте цього і ваш хлопчик виросте справжнім чоловіком.

справжній

4. Він не порівнює себе з кимось.

Ми розуміємо, що чоловікові властиво порівнювати себе, свої статки й інше, але тут мова йде про те, що самодостатній, успішний чоловік перш за все порівнює себе з собою, але з собою вчорашнім. Це дає йому змогу постійно розвиватися, вчасно змінювати стратегію як в сім’ї, так і в роботі. Це мотивує до ще більшого зросту, що робить щасливими його і його оточення.

  • Порада мамам хлопчиків, та сама,  що і в пункті 2 і 3.

5. Він цінує себе.

Тут говоримо про ту цінність, коли чоловік не принижується та не бігає за жінкою, яка його не поважає й відкидає. Це знищує його особистість і веде до втрати себе.

  • Порада мамам хлопчиків: навчіть своїх синів любити себе без умов, цінувати, давайте йому більше підтримки, дозволяйте висловлювати свою думку, вчасно сепаруйте (відокремлюйте) його від себе.

На завершення хочу розвіяти часте помилкове уявлення у жінок про справжнього чоловіка. «О, коли він приходить додому з роботи, ми всі посміхаємося, вдаємо, що ми щасливі бачити його. І це ж правда (більше переконує сама себе). Адже він наш годувальник, він втомлюється. Так, я теж працюю і ще вдома багато справ роблю і вечерю готую, і прибираю, і всіх годую, але це ж так і має бути? Правда?» клієнтка Р.

Ні, не правда. І якщо ви думаєте так само, то вам, люба дівчинко, треба розбиратися в ваших стосунках.

А правда в тому, що є такі «альфа самці», які дійсно живуть в позиції: я – господар, я – цар, а всі члени сім’ї – мої піддані. Він справді приходить додому постійно втомлений, падає на диван і дивиться телевізор. І здебільшого він це робить навіть не тому, що втомився, а тому, що в його родині він знаходиться в образі чоловіка-годувальника. Жінка, вибираючи такого чоловіка, найімовірніше від свого батька чула такі фрази: «Я головний у сім’ї, все на мені, я вас породив, ви без мене ніщо, і я вимагаю тиші, коли я вдома!».

Правда в тому, що такі «альфа самці» не знають іншого способу самоствердження, як цей. Вони потребують проявів поваги до себе, потребують постійного пошуку ствердження себе як чоловік. Він живе з переконанням, що у всіх бідах винні інші: дружина-стерва, тиран-директор, зрадники-друзі, нерозумні діти та так далі.

Висновок: самодостатній чоловік вдома поводиться спокійно та з радістю віддає свій час і любов. Він щиро обіймає свою дружину, дарує любов і турботу дітям, йому просто сказати: «Я ВАС ЛЮБЛЮ»!

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
Чоловік, який зробить вас щасливою: 5 ознак