Через терни до зірок: українські знаменитості з нелегким дитинством

Коли вони відмовляють вам у фото чи автографі, демонстративно розкидаються грошима, поводяться зверхньо та нахабно, то здається, що всі ці люди народилися зі срібною ложкою в роті, але це зовсім не так. А деколи буває навіть навпаки. Дехто з українських зірок дуже добре знає, що таке недоїдати, спати на вокзалі, рости без батька, хворіти, доношувати речі за сусідськими дітьми й рахувати кожну копійку. Заради слави та визнання вони довго і важко працювали, вигризаючи зубами кожен шанс, щоб досягти свого статусу. Про тих, хто пройшов нелегке дитинство — читайте далі.

1. Ігор Ласточкін

Успішний шоу-мен та гуморист, якому в дитинстві було геть не до сміху, адже виріс Ігор у досить бідній родині. У їх невеличкому помешканні у Ташкенті (Узбекистан), де народився хлопець, не було ні світла, ні газу, ні води. «‎Бувало, заходиш до сусідів, бачиш цукерки у вазі, і так їх сильно хочеться, а попросити соромно» — згадує Ласточкін. Вже з 10 років хлопець розумів, що грошей страшенно не вистачає і він повинен заробляти. Так Ігор працював на бензоколонці, вантажником і офіціантом. А ще він навчився у бабусі випікати тістечка і продавав їх на ринку.

2. Макс Барських

дитинство

Секс-символ українського шоу-бізнесу, популярний в Україні та закордоном співак Макс Барських у дитинстві пережив психологічну травму. Його батько зловживав алкоголем і у стані сильного сп’яніння бив хлопчика та його маму. Весь цей жах продовжувався, допоки Максу не виповнилось 11 років — тоді батько пішов із сім’ї. З того часу вони не бачились аж до 2017 року, коли вже відомий співак запросив тата знятися у кліпі на пісню «Февраль» (укр. «Лютий»). Під час знімання Макс не міг стриматися дивлячись батькові в очі та постійно плакав. Це була остання їх зустріч, невдовзі батько співака помер.

3. MARUV

До того як стати найепатажнішою зіркою української сцени MARUV, дівчину звали Аня Попелюх. У Павлограді на Дніпровщині на початку 90-х родина дівчинки жила дуже бідно. В одному з інтерв’ю співачка зізналася, що бували моменти, коли у них геть не було їжі. Тоді доводилося йти та збирати пляшки, аби хоч хліба за щось купити. Що таке новий одяг маленька Аня не знала. Речі дівчинка доношувала після сусідських дітей, або перешивали із маминих. Пізніше, коли з’явився секонд-хенд, юну зірку почали одягати там.

Читайте також: Українські ТОП-Блогерки: до і після популярності

4. Віра Брєжнєва

дитинство

Що таке бідність не з чуток знає і Віра Брєжнєва. Крім неї у багатодітній родині зростало ще троє сестер. Коли дівчинці було 10 років, її батька збила машина і він залишився людиною з інвалідністю на все життя. Працювати чоловік вже не міг, а мати була прибиральницею на заводі із зовсім невеличкою зарплатою. Грошей катастрофічно не вистачало, деколи юна артистка навіть просила їжу у своєї шкільної вчительки. Вірі та її старшій сестрі Галі довелося рано подорослішати та влаштуватися на роботу. Майбутня зірка підробляла продавчинею, посудомийкою, офіціанткою і нянею, аби допомагати батькам та забезпечити молодших сестер. Свій шкільний випускний Віра пропустила через роботу і брак коштів на сукню та святкове застілля.

5. Андре Тан

дитинство

9-річним хлопчиком йому уже довелося працювати. Майбутній знаменитий дизайнер торгував рибою на ринку. Дізнавшись, що 11-річний пасинок записався на курси крою та шиття вітчим влаштував йому скандал. Адже у торгівлі рибою бачив значно більш відповідну роботу та перспективу для парубка. У 17 років Андрій щойно закінчив текстильний коледж у Харкові та так не хотів повертатися у своє селище Слобожанське, що збрехав мамі про знайдену роботу. Сам же перебивався підробітками, голодував, ночував по друзях або на вокзалі. Згадуючи той період, дизайнер не стримує сліз.

6. Вєрка Сердючка

дитинство

Актор, співак, шоу-мен Андрій Данилко пережив досить бідне дитинство. Хлопчик народився у Полтаві в сім’ї водія та робітниці. Батько зловживав алкоголем, а коли Андрію було 7 років, тато помер від раку легень. Щоб хоч якось прогодувати двох дітей мати змушена була працювати малярем у три зміни. Жили вони у бараку при заводі. Грошей ледве вистачало на їжу, тому щоб Андрій зміг піти на шкільний випускний, йому на сорочку збирали гроші однокласники.

7. Алла Костромічова

Топмодель зі світовим іменем та муза відомого дизайнера Александра Макквіна зараз може дозволити собі усе найкраще, але дитинство її було нелегким. У 13 років у Алли помер батько і матеріальне становище родини різко погіршало. Мама не могла собі дозволити купити дочці нові речі, тож перешивала свої, а куртку вона й узагалі носила батькову, бо була худеньким підлітком. Через бідність, високий зріст і худорляву постать Алла постійно ставала об’єктом для насмішок однолітків.

8. Олександр Пономарьов

дитинство

Талановитий співак зростав у Хмельницьку у родині слюсаря та будівельниці. У дитинстві він був дуже слабеньким, постійно хворів. Музичний дар проявився у хлопчика рано, проте через скрутне матеріальне становище батьки не змогли собі дозволити віддати його у музичну школу. «Іноді ми всі їли хліб з цибулею, бо не вистачало коштів на інші продукти» — згадує Олександр. Натомість Пономарьова взяли на безплатну секцію боксу, де він показував гарні результати. Однак тут втрутилась доля — в одному зі спарингів хлопець отримав сильний удар у голову, через що почав різко втрачати зір. Аби зупинити процес, лікарі назавжди заборонили йому займатися боксом. Пізніше виявилось, що весь час, поки хлопчик займався спортом, батьки вірили у його музичний талант і збирали гроші синові на фортепіано. Дорогоцінний подарунок Олександр отримав у 12 років, а з ним і своє нове, зіркове майбутнє.

Джерело: limelight-media.com

Оцініть статтю
Тутка
Через терни до зірок: українські знаменитості з нелегким дитинством
7 методів для того, щоб забути про вросле волосся