Чак Норріс відмовився від кар’єри, щоб доглядати за хворою 22-річною дружиною

Хто не знає Чак Норріса — легенду кіно, зірку, фахівця зі східних єдиноборств, та, мабуть, найбільш визначна його робота — пожертвування кар’єрою, щоб доглядати за хворою дружиною. Життя поставило його у складні умови й треба було зробити вибір — і він зробив його достойно чоловіка. Навіть якщо це видавалося неможливим.

Тутку до глибини душі зворушила історія цього подружжя, їх самовідданість, тож ми вирішили поділитися з вами їх історією.

Стосунки розвивалися дуже швидко

Чак з Джиною познайомилися у 1997-му році після знімань в епізодичних ролях. Чак дуже зацікавився Джиною та запросив її поїхати до Далласу, штат Техас, щоб гарно разом відпочити.

Опісля їх стосунки переросли в романтичні, котрі вони, власне, і закріпили шлюбом у наступному 1997-му. Попри 23-річну різницю у віці, вони на власному досвіді довели, що вік не важливий, якщо в серці живе кохання. Особливо промовисто це підтвердив Чак, який пізніше відмовиться від кар’єри та присвятив усього себе догляду за хворою дружиною.

Через кілька років на пару чекало нещастя

Чак

У 2013-му році під час обстеження МРТ дружина Чака одержала три дози гадолінію за менш ніж 8 днів. Жінку тестували на рентгеноконтрастні препарати, на які її організм відгукнувся хворобою.

Чак

Лікарі лише безсило розводили руками, але нічим не могли допомогти. Чак розумів, що мав зробити “усе можливе та неможливе”, в той час, як його дружина повільно згасала.

Читайте також: Морган Фрімен звертається до нас з такими сильними словами: “Мені завжди було мало…”

“Я можу відвезти її хоч на край світу, та куди? В мене достатньо грошей, щоб зробити це, але я не знаю, чим їй зарадити!”, — бідкався актор. Він сконтактувався з фахівцем із Невади. Коли Чак пояснив лікарю все, що сталося з Джиною, той звелів негайно привезти жінку до себе в клініку.

В цей самий час Чак Норріс завершує кар’єру заради дружини, тож Нестримні 2 став його останньою картиною. 5 місяців чоловік не відходив від узголів’я ліжка своєї коханої. Пізніше вона згадає: “Вони намагалися стабілізувати мій стан. Чоловік спав поруч на канапі та читав. Прочитав 17 книг. Сьогодні він з цих моментів жартує, але тоді було не до сміху”.

Пізніше, у 2015-му році, Чак лише озвучував слова Баррі Ґолдберга в однойменному телесеріалі “Ґолдберги”, 3 сезон, 5 серія. Та повернення актора на екрани все ж відбулося у 10-му сезоні 21-ій серії серіалу “Поліція Гаваїв”.

Сьогодні пара підтримує інші подружжя у їх важких ситуаціях

Чак

Сьогодні разом з дружиною Джиною, Чак повсюди розповідає про шкоду гадолінію при рентгеноконтрастних опроміненнях. За його словами, “не кожен, хто приймає гадоліній, ризикує захворіти. Але така ж чутлива людина, як Джина, — однозначно. Я також його приймав — і не захворів. Та не можна недооцінювати його шкоду для інших людей”.

Сьогодні, після років лікування після шкідливої дози гадолінію, Джина проходить регулярну терапію стовбуровими клітинами в поєднанні з іншими методами підтримання нормального функціонування центральної нервової системи. Та найважливіше те, що вона вижила завдяки підтримці Чака Норріса.

Рука об руку, Чак з Джиною зуміли подолати всі труднощі та відсвяткувати 22-гу річницю весілля

Чак

В день річниці шлюбу чоловік поділився “22 роки тому, коли ми з Джиною одружилися, я став найщасливішою людиною на світі. З нашою річницею, моя красуне-дружино. Немає на світі слів, щоб описати, як я тебе кохаю та ціную. Дякую, що ми прожили разом довге життя”.

А ви б пожертвували роботою, щоб доглядати за хворими родичами? Які з фільмів Чака Норріса ви любите найбільше?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Чак Норріс відмовився від кар’єри, щоб доглядати за хворою 22-річною дружиною
12 брехливих істин, які нам старанно нав’язує суспільство, а вони нічого не варті