Чай чи кава? Улюблений напій розкриє 7 ваших незвичайних рис

“Кава чи чай?” — питання, яке рівносильне “Бути чи не бути”, адже ці два напої здавна стали найпопулярнішими у світі. Ми любимо їх за відповідні смаки чи за вибором напою, що бадьорить, ховається дещо більше?

Тутка нарешті хоче з’ясувати все до кінця (заразом і повеселитися). Прочитавши багато досліджень та наукових довідок, подаємо до вашої уваги цікаву статтю.

Чай обирають екстраверти

чай

Згідно із незалежним опитуванням, здійсненим американською компанією the OnePoll, екстраверти та амбіверти (люди, які знаходиться на стику понять інтроверт-екстраверт) частіше оберуть чай, а інтроверти — каву. А погляньте на діаметрально протилежне судження Ендрю П. Смітта з Кардіффського університету: кофеїн допомагає екстравертам в роботі, а інтроверти обирають “декофеїнове” середовище.

Кавомани — люди, які люблять ризик

чай

Інше дослідження визначило, що вживання кави сприяє мультизадачності, готовності до ризиків та імпульсивності. Тобто поціновувачі цього напою частіше займаються екстремальними видами спорту й прагнуть такого досвіду.

Ті, хто любить чай, краще сплять

Середньостатистичні поціновувачі чаю мають міцніший сон. А каволюбки — навпаки: їм важко спокійно спати вночі.

Читайте також: 7 небезпечних пасток мислення, які тягнуть нас на саме дно

Ласуни — ті, хто люблять чай

чай

Вони частіше додають до напою цукор, а кавомани можуть пити улюблений напій і без нього.

Каволюбки — собаколюби

чай

На запитання — кіт чи пес, каволюбки погодяться одразу “Пес!”. Котиків люблять прихильники чаю.

Поціновувачі чаю — більш креативні особистості

Інше дослідження визначило, що люди, які обожнюють чай, відзначаються творчим складом розуму, їм легше генерувати нові ідеї. І водночас за даними іншого експерименту, якщо кофеїн і не має стосунку до креативності, він допомагає легше впоратися із розв’язанням проблем.

Каволюбки зазнають більше стресу, але менш схильні до депресії

чай

Науковці підтвердили, що чим старанніше студент вчиться впродовж семестру, тим більше кави він споживає. Тут, безсумнівно, справджується те, що кофеїн бадьорить. У споживання кави є великий плюс: серед тих, які регулярно її п’ють, на 32% знижується рівень депресії, ніж у тих, хто не п’є.

А що полюбляєте ви — каву чи чай? Очікуємо на ваші відгуки в коментарях.

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
Чай чи кава? Улюблений напій розкриє 7 ваших незвичайних рис
20 жінок, які кардинально змінили колір волосся. І жодного разу про це не пошкодували