Бабуся по материнській лінії – найголовніша людина в житті дитини

Бабуся – як багато тепла, доброти, ласки та любові в цьому слові!

З нашими бабусями пов’язані найкращі спогади: безтурботні літні канікули, смачні пироги, ситні млинці та ще багато всього приємного і дивного, що може подарувати своїм онукам рідна людина.

Смачне варення, запашний чай, казки на ніч, безмежна любов – а які асоціації викликають ваші бабусі? Впевнена, найкращі!

Я страшенно люблю і ціную своїх бабусь. Дивно, але я навіть схожа швидше на бабусю, ніж на своїх батьків! І зовні, і за характером. Але найцікавіше, що я помічаю: моя дочка теж схожа на мою маму більше, ніж на нас з чоловіком!

На цю думку мене наштовхнула моя подруга. Вона помітила цю подібність першою. Її син Данило дуже нагадував поведінкою бабусю. А недавно мені стало відомо, що це – науково доведений факт.

Генетика долі

Як стверджують вчені, саме бабуся з боку матері має найбільший вплив на життя дитини. Саме вона вчить її основних життєвих правил і безкорисно дарує всю свою любов і турботу. Зв’язок бабусі з онуками – найміцніший і глибокий.

Як виявилося, вона формується на генетичному рівні!

Вже давно не секрет, що наші діти в першу чергу запозичують генетичний матеріал від бабусь. І ми теж більше схожі на батьків наших батьків. Саме тому часто можна помітити зовнішню схожість дітей і померлих родичів.

Фахівці з генної інженерії стверджують, що гени передаються нашим дітям саме від бабусь з боку матері!

Читайте також: Дитина буде такою, якою її виховали батьки

Зрозуміло, це узагальнені дані та в кожній родині все може відбуватися по-різному. Дитина може ставати схожою і на батьків, і на бабусю по лінії батька. Що ж тут казати: генетика – наука неймовірно складна і непередбачувана.

Однак, батькам необхідно розуміти, яку велику роль відіграють в долі та характері їхньої дитини найближчі родичі.

За словами фахівців, навіть ті почуття, які відчувала бабуся під час вагітності, можуть відбитися на розвитку онуків. Не забувайте, що близька спорідненість – це складний і взаємопов’язаний організм. А це означає, що наші емоції, поведінка, гарні та погані звички можуть передаватися разом з генами нашим дітям і онукам.

бабуся

Саме тому так важливо уважно ставитися до свого здоров’я і психологічного стану. Коли ми шкодимо собі, ми свідомо і цілеспрямовано завдаємо шкоди майбутнім поколінням. Задумайтесь над цим!

Думайте про себе і дбайте про своє здоров’я – ваші онуки будуть вам вдячні!

Колись мені пощастило прочитати дуже теплий твір про улюблену бабусю, який написала її маленька внучка. Ця маленька розповідь, наповнена любов’ю, викликала у мене одночасно посмішку і сльози, і мені відразу захотілося подзвонити рідній бабусі.

Проявляйте турботу до своїх близьких, даруєте їм своє тепло, любов і увагу, і тоді всі навколо вас будуть щасливі!

Фото: freepik.com

Оцініть статтю
Тутка
Бабуся по материнській лінії – найголовніша людина в житті дитини
Дві причини, від яких повніють з віком