9 непрактичних рішень при ремонті та облаштуванні житла

Коли люди розпочинають ремонт або купівлю предметів інтер’єру, то частіше за все орієнтуються на красиві картинки в Інтернеті й журналах. І при цьому не завжди читають відгуки людей, які вирішили втілити у своїй оселі те чи інше дизайнерське рішення. Наприклад, кухонний гарнітур без ручок на дверях виглядає ефектно як на фото, так і в житті. Але у практичному житті він абсолютно незручний.

Ми в Тутка дізналися, які модні інтер’єрні рішення можуть добре попсувати нерви людям, які завершили ремонт і облаштування свого житла.

Кухонний гарнітур без ручок

ремонт

Кухонні гарнітури без звичних ручок, що відкриваються натисканням, виглядають дуже стильно і сучасно, будучи зразком стилю хай-тек. Але на практиці мало того, що на фасадах постійно будуть сліди пальців, так і сама система відкривання не завжди зручна.

До системи tip-on доведеться довго звикати, бо ми з дитинства звикли відкривати кухонні тумби, потягнувши на себе один бік дверей. До того ж не виключені випадкові натискання коліном, стегном, рукою або ще чимось. А в поглибленнях, призначених для відкривання ящиків і шафок, поступово будуть збиратися бруд і жир. Ну а про високу ціну ми промовчимо.

Читайте також: Люди поділилися 24 способами, як економно використати кожен сантиметр вільного простору

Фактурний фартух

Сучасний ринок пропонує безліч різноманітних матеріалів для обробки робочої зони на кухні. Але треба пам’ятати найголовніше: чим менші елементи, тим важче буде відмивати застиглі краплі жиру. Особливо з рельєфних поверхонь і стикувальних швів.

Люстри складної конструкції на кухні

ремонт

Багато з людей досі вважає, що об’ємна люстра з купою елементів, які звисають, абсолютно доречна на кухні й навіть вважається особливим шиком. Але, як свідчить практика, відмивати дрібні елементи освітлювального приладу — це вкрай непросте заняття. Але ж жирний наліт разом з пилюкою неминуче осяде на люстрі. І навіть ніяка потужна витяжка не врятує.

Люстра з чашоподібними плафонами

ремонт

Люстри із плафонами у вигляді чаш хоч і можуть бути красивими, але точно не практичними. Усередині неминуче буде накопичуватися пилюка. Тому якщо ви все ж таки придбаєте саме таку люстру, то її доведеться регулярно протирати.

Дверні ручки з гострим кінцем

Нам відомо безліч варіантів дверних ручок на будь-який смак і бюджет. Й іноді тільки на практиці розумієш, що деякі з них можуть бути травмонебезпечні. Це стосується ручок з гострим кутом. За них постійно чіпляєшся одягом або рукою, а це загрожує порваними речами або подряпинами. Неодноразово перевірено автором цієї статті.

Кухні яскравих кольорів

Вже довгий час популярні кухонні гарнітури яскравих насичених кольорів. І якщо перший час вони можуть створювати життєрадісний настрій, то потім до таких кислотних кольорів звикаєш. А потім вони починають вже дратувати. Яскраві кольори краще застосовувати як акценти.

Двері верхніх шаф на газліфтах

Кухонні шафи, двері яких піднімаються на газліфтах, здаються дуже модними, зручними й практичними. Але тільки не в тому випадку, якщо в помешканні живуть невисокі люди. Тому, що дверцята піднімаються високо вгору, і щоб їх зачинити, доводиться або підстрибувати, або ставати на стілець.

Ще буває так, що шафи висять впритул до стелі й дверцята можуть підійматися не до кінця. В цьому випадку доступ до верхніх полиць буде вкрай важким.

Скляна раковина-чаша

ремонт

На картинках така раковина виглядає дуже ефектно і солідно. Але в побуті вона абсолютно непрактична. По-перше, об’єм скляної чаші невеликий, тому потрібно завжди стежити, щоб вода через сильний натиск не перелилася через край.

По-друге, кожного разу після використання на чаші залишатимуться висохлі сліди води. А якщо вода жорстка, ще й вапняний наліт буде утворюватися. Тому щоразу після використання раковину доведеться витирати.

Світильник під верхом кухні

Підсвічування верхніх шаф виглядає красиво, але при цьому такі світильники абсолютно нефункціональні. Насправді вони світять в голову, а не на робочу поверхню. Краще рішення — установка підсвічування прямо під верхніми шафками.

Може, ви з якимось пунктом не згодні та хочете навести свої докази? 

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
9 непрактичних рішень при ремонті та облаштуванні житла