8 українських зірок, які без докорів сумління виступають в Росії

Російський шоу-бізнес завжди був, є і залишається привабливим для багатьох сучасних артистів України. По-перше, через те, що аудиторія фанатів там значно більша через масштаб самої країни, а по-друге — через особливо приємні бюджети, які пропонуються за виступи у відомих російських містах.

Попри такі привабливі умови, більшість наших зірок відмовились від гастролей до країни-агресора після всіх політичних подій останніх років в Україні. Але є ті, хто удав, ніби «нічого не сталося», і без жодних докорів сумління продовжує розвивати свою кар’єру в Росії.

Ані Лорак

Скандал з Ані Лорак розпочався ще за часів подій на Майдані, коли співачка обурливо висловилася про останні події. Її політична позиція викликала гучні обговорення та засудження з боку українців, через що Кароліна прийняла рішення покинути країну. Навіть через кілька років життя в Росії та розвитку там своєї кар’єри співачка продовжує давати інтерв’ю, в яких негативно згадує про період Революції Гідності: «Чи є людина, яка скаже, що за останні роки ми почали краще жити?»

При цьому, співачку неодноразово бачили в Україні, куди вона приїжджає, але робить це таємно від преси та фанатів.

Віра Брєжнєва

2 роки тому ексучасниця гурту «ВІА Гра» дала інтерв’ю російському журналісту Вячеславу Манучарову, в якому заявила, що взагалі ніколи не вважала себе українською співачкою. Така заява одразу викликала непорозуміння з боку її українських фанатів, які відчайдушно захоплювалися особистістю та творчістю артистки із Дніпродзержинська (нині Кам’янське).

Читайте також: 10 відомих зірок, яким заборонений в’їзд до України

Макс Барських

Політична позиція співака Макса Барських завжди була нейтральною. Мовляв, його люблять як в Україні, так і в Росії, тож його музика і творчість не має політичних кордонів. А тому співак впевнено бере участь в російських музичних преміях, влаштовує концертні тури Росією і записує спільні хіти з артистами російського шоу-бізу.

Аліна Гросу

«Маленькій бджілці»‎ Аліні Гросу вже виповнилося 26 років. Коли юна співачка та хрещена донька української артистки Ірини Білик розпочинала свою кар’єру в рідній Україні, то більшість її фанатів мали надію, що саме вдома вона її й продовжить. Та вже довгий час Аліна мешкає у Росії, де не тільки дає концерти, але й знімається у кіно.

ALEKSEEV

Ще один український співак, який зачаровує своїм голосом та стилем — Микита Алексєєв, відомий під псевдонімом ALEKSEEV. Його гастрольний графік завжди насичений і, звісно ж, не обходиться без виступів у Росії. Там співак має свою велику аудиторію фанатів, яку «люб’язно прилітає провідати».

Світлана Лобода

Хоча співачка і не висловлювала своєї конкретної політичної позиції, але її творча діяльність свідчить сама за себе. Світлана Лобода повністю бере участь у всіх російських преміях, постійно виступає на російських корпоративах та обожнює власну російську аудиторію.

Іван Дорн

В національно-політичному контексті особистість Івана Дорна і досі залишається спірною. Сам співак родом з Росії, але свою кар’єру та особисте життя влаштував в Україні. Українська аудиторія завжди вважала його за «свого», проте сам Іван досі щиро вірить в існування братських народів, а тому не відмовляється від присутності в шоу-бізнесі обох країн.

Таїсія Повалій

Таїсія Повалій — приклад того як з україномовної співачки перетворитися на російську лише за лічені тижні. Колись вона охоче виступала на українських фестивалях та прославляла неньку Україну, але вже кілька років живе в Росії, де неохоче згадує про свою кар’єру в українському шоу-бізнесі та причетність до нього.

За матеріалами: limelight-media.com

Оцініть статтю
Тутка
8 українських зірок, які без докорів сумління виступають в Росії
10 повсякденних речей, призначення яких, ми впевнені, ви не знаєте