8 слів-паразитів, які характеризують вас краще, ніж будь-які інші

Коротше. Ну цей. Нове відкриття про слова-паразити. Виявляється, частки, які абсолютно ніяк не впливають на зміст повідомлення, можуть багато розказати про характер “зараженого”.

Розберімо найбільш поширені.

1. До речі.

Слово вказує на нестачу уваги. Люди часто починають вживати це слово, потрапляючи до нової компанії.

2. Коротше.

Його часто вживають нетерплячі, нервозні люди, які вічно кудись поспішають. Їх легко помітити у компанії, бо зазвичай саме вони говорять більше за інших.

3. Взагалі-то.

Це — частка невпевнених у собі людей, які люблять скандалити з будь-якого приводу.

Читайте також: Культ людської дурості: 5 кроків до отупіння населення

слово

4. Це, цейво, це саме.

Ліниві не любителі виконувати свою роботу. На таких людей не варто покладатися. Вони дуже імпульсивні, тому легко можуть втекти від відповідальності та скинути свою вину на когось іншого.

5. Насправді.

Тут інша крайність. Це слово полюбляють самовпевнені егоїсти, які не чують та не сприймають думок навколишніх. Вони – генії, які все відають, які досконало вивчили цей світ і готові відкрити очі навколишнім.

6. Ніби.

Заражає зазвичай творчих людей, які багато часу проводять у власному світі. Таким чином вони підкреслюють свою відчуженість від суспільства та дають зрозуміти, що в їхньому житті усе відносно.

7. Просто.

За цим словом ховаються люди, які зазвичай не мають власної думки. Вони залежні від думок інших людей і бояться брати на себе відповідальність. Люблять виправдовуватися навіть за найменші дрібниці.

8. Типу, значить.

Улюблені слова консерваторів. Вони не сприймають жодних нововведень, а власні позиції закріплюють недбалим ставленням до співбесідника.

Подумайте, чи вживаєте ви якісь із вище перечислених слів і якщо так, швиденько викорінюйте їх зі свого мовлення. Адже вони не просто псують враження про вас, як про оратора, а ще й розкривають далеко не найкращі риси характеру.

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 слів-паразитів, які характеризують вас краще, ніж будь-які інші