8 помилок у лікуванні нежитю

Нежить — проблема, яка відома всім батькам. Усі стикались з його лікуванням. Довший чи коротший, цей процес триває і триває, а дитині не легшає? Тутка розповість, яких помилок ми припускаємося і як їх треба виправляти.

Лікування нежитю: Як правильно допомогти дитині

Нежить

1. Не з’ясована причини нежитю

Лікування буде ефективне і правильне тоді, коли діагноз буде встановлений достовірний. Найпоширенішими причинами нежитю є:

• алерген, який висить у повітрі та провокує дитину (пилюка, пилок, шерсть тварин);

• вірус — чіпляється до дитини у людних громадських місцях;

• переохолодження, коли дитина довго прогулювалася і змерзла;

• поліпи спричиняють утруднене дихання, втрату нюху;

• до носової порожнини можуть проникнути чужорідні тіла і провокувати виділення слизу;

• проблеми з аденоїдами впливають на нежить.

Читайте також: Як не перекрити дитині шлях до успіху: 12 порад

2. Дитина неправильно сякається

Дитина повинна видихати повітря з однієї ніздрі короткими різкими поштовхами, другу ніздрю при цьому міцно затиснути паперовою хустинкою. Щоб зменшити внутрішній тиск, ротик під час сякання повинен бути відкритий.

Нежить

3. Не створено мікроклімату в дитячій кімнаті

Повітря в дитячій повинне бути прохолодним (температура в кімнаті не вище 18-22 градусів) і вологим (розвісьте на батареях вологі рушники, оприскуйте повітря з пульверизатора). Регулярно, кожну годину, провітрюйте кімнату протягом 1-2 хвилин: мікроби в повітрі гинуть протягом 5 секунд.

4. Неправильне положення дитини під час сну

Щоб вилікувати нежить важливе навіть від положення під час сну. За нежитю дитині важко спати в горизонтальному положенні, тож обов’язково розмістіть її подушку під кутом 40-45 градусів.

5. Неправильно підібрані краплі для носу

Перед використанням будь-яких крапель для носу консультація лікаря необхідна! Судинозвужувальні засоби не вилікують нежить, а лиш полегшать симптоми.

Нежить

6. Не дотримується питний режим

Якщо дитина п’є мало води, слиз в носику пересихає і не може боротися з вірусами і інфекцією.

До того, дитині при нежиті важливо пити більше чистої негазованої води, оскільки таким чином відбувається розрідження крові, виробляється більше сечі, яка виводить шкідливі токсини з організму.

7. Дитині не промивають ніс

Що дуже потрібне при лікуванні нежитю.

Якщо регулярно не очищувати ніс сольовим розчином, захисний слиз буде втрачати свої властивості, а інфекція почне активно розмножуватися.

Сольовий розчин можна купити в аптеці, а можна приготувати в домашніх умовах: 1 чайна ложка солі на 1 л теплої кип’яченої води. 3-5 раз в день бажано промивати ніс, впорскуючи в кожну ніздрю по 2 кубики сольового розчину з одноразового шприца без голки.

8. Не використовуються олійні розчини для носа

Коли пересихає слизова, вона не може боротися з інфекцією, з чим допоможуть аптечні розчини ретинолу (вітамін А) або токоферолу (вітамін Е). Вони покривають слизові носових проходів тонким шаром і допомагають носику дихати.

Чи болюча вам ця тема — нежить у діток? Як лікуєте її?

Всі фото з відкритих джерел
За матеріалами: kolobok.ua

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 помилок у лікуванні нежитю