8 класних психологічних трюків, як можна зчитати думку іншої людини

У кожного з нас бували такі миті, коли ми хотіли б прочитати думки іншої людини. Класно було б бути супергероєм, щоб могти зрозуміти, що коїться в голові іншої людини. А що скажете, якщо ми запевнимо, що прочитати іншу людину можливо, просто поглянувши на мову її тіла?

Якщо словами ще можна нас обманути, то мова тіла ніколи не збреше, адже пов’язується з підсвідомістю, і деякі речі ми робимо просто “на автоматі”, не розмірковуємо, як краще чи не краще вчинити.

Тутка навчить вас бути справжнім психологом, навіть без спеціальної освіти.

1. Стежте за очима людини

Погляди прямо та вправо сигналізують про брехню, адже вони активізують уяву та пам’ять спогадів. Та якщо ваш співрозмовник зиркає вліво та вниз, це може вказати на те, що він про щось згадує чи розмірковує.

2. Якщо людина занадто часто киває головою

якщо

Якщо ми починаємо розмову про те, про що іншій людині не дуже подобається говорити, вона почне надмірно кивати головою. Так само як і невпевненість людини в тому, чи може вона виконати ті чи інші доручення. Зверніть увагу, коли починається надмірне кивання головою та спробуйте змінити тему розмови.

3. Вимушено посміхаються

Ми часто скаржимося на передчасні зморшки. Та забуваємо, що останні можуть насправді розповісти про щирість посмішки. Якщо людина щиро посміхається — біля очей вимальовуються “гусячі лапки”. Якщо ж ні — лише губи удавано розтягуються.

Читайте також: 9 психологічних прийомів, завдяки яким ви без слів станете господарем ситуації

4. Людина стискає щелепи

людина

Стиснені зуби — ознака стресу. Якщо бачите, що людина так робить, це може свідчити про те, що людину турбують якісь внутрішні переживання. І чи помічаєте ви це чи ні, ця особа робить це підсвідомо.

5. Як визначити, чи емоції людини справжні

Емоції однаково відбиваються на обох сторонах обличчя, тож коли одна половина лиця менш активна за іншу, — почуття вдавані.

6. Зверніть увагу, як людина підіймає руку

якщо

Підіймання руки на всю її довжину свідчить про домінантну, сильну ауру. І навпаки, якщо людина підносить руку нижче своєї голови — вона обережна та скромна.

7. Придивіться до долонь людини

Жести рук також багато чого можуть нам розповісти. А серед них — наших два приклади. Якщо ви повертаєте долоні до верху — ви припускаєте чи просите щось; донизу — наказуєте чи вимагаєте.

8. Важлива і дистанція між людьми

якщо

За відстанню людини до вас можна судити, наскільки вона до вас прихильна. Якщо при вашому наближенні до неї людина повертається спиною — зв’язок не дуже дружній, а навпаки — ви симпатизуєте цій особі.

А як ви гадаєте, чи можна за жестами людини прочитати її думки чи бажання?

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
8 класних психологічних трюків, як можна зчитати думку іншої людини
Як позбутися зморшок без дорогих кремів і ін’єкцій? Поради остеопата