8 б’юті-процедур, яких краще уникати

Інтернет повний порад для краси, та іноді їх варто не дотримуватися… заради тієї ж краси. Особливо якщо у вас чутлива шкіра. А маска для обличчя з куркуми — це взагалі жахіття. Наша шкіра не дуже любить таких експериментів та потребує відповідного догляду.

Тутка захотів з’ясувати, які засоби для здоров’я шкіри насправді більше шкодять, аніж допомагають.

1. Саморобні маски пересушують шкіру

Натуральні маски справді корисні для шкіри обличчя, та будьте обережними з її складниками. Такі, як морква та куркума, залишають на шкірі жовтуватий відтінок.

2. Використання кокосової олії на обличчя

На думку експертів, кокосова олія дуже комедогенна. Вона забиває пори, що призводить до висипань і утворення чорних цяток. Те ж саме стосується і шкіри тіла. Якщо хочете подбати про шкіру, застосовуйте спеціальні для цього засоби.

3. Лимон допоможе освітлити шкіру

шкіра

Лимон, попри свій великий рівень pH (2-3, коли наша шкіра має рівень 4-5), може пошкодити її верхній захисний шар. З усім тим, цей продукт допомагає у висвітленні тону шкіри.

Читайте також: 6 типів прищів та що їх спричиняє

4. Яблучний оцет приховає неприємний запах шкіри

В Інтернеті є багато рецептів, як яблучний оцет може зарадити при неприємному запаху тіла. Все ж радимо поставитися з обережністю до таких рекомендацій, бо він здатен спричини численні опіки тіла. Якщо оцет не розведений водою, на шкірі можуть виникнути висипання.

5. Скраб з кави чи харчової соди

шкіра

Харчова сода справді діє як натуральний скраб та очищує шкіру від мертвих клітин і бактерій. З іншого боку, шкіра стає чутливою до втрати вологи та стає сухою. Втрата вологості також призводить до розмноження шкідливих бактерій.

6. Зубна паста для висушування шкіри під вуграми

Не варто зубною пастою підсушувати прищі. Вона навпаки пересушує та подразнює шкіру, особливо на обличчі. Навіть може  призвести до місцевого дерматиту.

7. Парою пом’якшувати шкіру

шкіра

Надмірне зволоження призводить до пересушення та подразнення шкіри. Не варто часто робити цю процедуру, але обов’язково стежте за температурою в лазні. Спека руйнує колаген, а за цим неминуче з’являться зморшки.

8. Лосьйон для тіла на обличчя

шкіра

Лосьйони для тіла призначені лише для тіла! Вони можуть пересушити/подразнити чутливу шкіру обличчя. Шкіра всього тіла товстіша та здатна витримати різні запахи й склад мийного засобу.

Яка ваша улюблена б’юті-процедура/продукт? Любите робити саморобні засоби краси? Які саме?

Джерело

ТУТКА - Відпочивай корисно
8 б’юті-процедур, яких краще уникати