7 рослин, корисних для нашого здоров’я

Сьогодні вчені нараховують до 450 тисяч видів рослин, і від 35 до 70 з них використовують у медицині з лікувальною метою. Тож дуже важко обрати якусь одну, щоб вона зростала у вас вдома, адже з корисними властивостями рослин так багато!

Тому Тутка і знайшов 7 відомих рослин, які славляться цілющими властивостями для здоров’я і заохочує вас посадити їх у своєму помешканні!

1. Гінкго білоба

Один із найдавніших реліктів дерев’яних видів — гінкго білоба. Як не дивно, та він дуже широко застосовується у китайській медицині. Науково доведено, що рослина має сильні антиоксидантні й протизапальні властивості. Допомагає при деменції, втомі, сприяє укріпленню кісток.

2. Ромашка

Навіть якщо ми найчастіше зустрічаємо її в складі чаїв, її тисячі років використовували для покращення якості сну, підвищення артеріального тиску та навіть при лікуванні раку щитоподібної залози.

3. Ехінацея

рослин

Ми часто знаємо її як “конусоподібну рожеву квіточку”. Ехінацея не лише дуже допомагає нам у посиленні імунітету, вона наповнює наш організм антиоксидантами, допомагає побороти віруси та інфекції, швидше відновитися після недуги. А ще чудово знімає тривожність та стрес.

Читайте також: 6 домашніх вазонів, які подарують приміщенню свіжий запах

4. Пижмо дівоче

рослин

Якщо зовні ця рослина і схожа до ромашки, то за своїми властивостями вона дещо відрізняється. Традиційно пижмо дівоче (яке в оригіналі з англійської перекладається як “те, що знижує температуру “feverfew” — прим.перекл. Тутка), та сьогодні науково доведено, що воно бореться з раковими пухлинами та чудово тамує біль.

5. Імбир

Ми неодноразово додаємо імбир до страв, щоб присмачити їх. Однак ця рослина корисна для загального здоров’я нашого організму. Допомагає схуднути, бореться з нудотою при вагітності, тамує менструальні болі.

6. Розмарин

Як і імбир, розмарин здавна використовують в кулінарії, він дуже корисний для нашого здоров’я. Ця рослина — незамінне джерело антиоксидантів, вона укріплює імунну систему, а ще, як переконують вчені, знімає депресію, стреси, покращує пам’ять.

7. Алое вера

рослин

Супер рослина, яку люди вже тисячоліттями використовують для свого здоров’я. Якщо застосовувати її місцево, вона прекрасно лікує опіки (особливо від сонця), знижує почервоніння шкіри, заспокоює подразнення при акне.

А у вас є вдома ці рослини? Якими ще живими насадженнями можете доповнити наш список?

Джерело

Оцініть статтю
Тутка
7 рослин, корисних для нашого здоров’я
Природні ліки проти тиску, забруднених судин і ожиріння