7 простих вправ для красивих і підтягнутих грудей

Щоб зробити груди пружними і красивими, не обов’язково вдаватися до дорогих операцій. Досить виконувати правильні вправи, які допоможуть підняти й навіть скоригувати форму грудей.

Тутка пропонує для вас комплекс з 7 вправ для ідеальних грудей.

Вправа 1

  • Стисніть долоню в кулак і піднесіть до підборіддя. Створіть опір і тисніть на кулак підборіддям. 5 секунд натискання, 5 – розслаблення. Повторіть 2-3 рази.

Вправа 2

груди

  • З’єднайте долоні перед грудьми. Почніть натискати на них з такою силою, щоб грудні м’язи напружилися. При цьому спину важливо тримати прямою, а тиск повинен бути рівномірним. Можна ускладнити завдання: для цього затисніть між долонями невеликий м’яч. 10 секунд натискання, 5 – розслаблення. Повторіть 3 рази.

Читайте також: Від здуття живота допоможуть прості вправи

Вправа 3

  • Віджимання допоможуть зміцнити грудні м’язи і надати їм тонус.
  • Якщо ви новачок, краще почати з віджимань з колін або від стільця чи дивану. Розставте руки максимально в боки, а ноги поставте разом. Починайте віджиматися, повільно відводячи лікті в сторони. Зробіть 12-15 разів по 3 підходи.

Вправа 4

груди

  • Після віджимань м’язи розігріються і напружаться. Тепер їх важливо добре розтягнути. Ляжте на живіт, зігніть ноги в колінах і хапайтеся руками за щиколотки. У такому положенні новачкам потрібно протриматися 20 секунд, потім 10-секундна перерва. Повторити 3 рази.

Вправа 5

  • Станьте на відстань пів метра від стіни, витягніть руки вперед і кулаками починайте тиснути на стіну. Ви відчуєте, як напружуються грудні м’язи. Тисніть протягом 20 секунд, потім 10 секунд перерва. Повторіть 3 рази.

Вправа 6

груди

  • Ляжте на лавку, фітбол або підлогу. Візьміть в руки гантелі, напружте груди та починайте піднімати гантелі рівно вгору. Потім опустіть і відразу підніміть знову. Вправу потрібно повторити 8 разів. Вага гантелі повинна бути такою, щоб 8-ме підняття проходило досить важко. Зробіть 3 підходи.

Вправа 7

  • Вправа добре розтягує м’язи і надає грудям красивої форми. Візьміть в руки гантелі. У положенні стоячи злегка зігніть ноги в колінах і нахиліться корпусом вперед. На вдиху підніміть злегка зігнуті руки в боки. Так, щоб передпліччя були паралельні до підлоги. Виконайте 2 підходи по 12 разів.

За матеріалами

Оцініть статтю
Тутка
7 простих вправ для красивих і підтягнутих грудей
19 малюнків, що наочно показують різницю між об’єктами та поняттями, які всі постійно плутають