6 способів, як змусити долю вам посміхатися

Везіння сприяє успіху лише на 10% — про це не втомлюються повторювати відомі підприємці. Решта відсотків припадає на важку працю, самодисципліну та активну діяльність.

Змусити долю вам посміхатися можна, якщо пам’ятати про прості правила успішного мислення. Багато людей впевнені, що для досягнення багатства і успіху їм не вистачає банального везіння. Але психологи вважають такі міркування спробою виправдати лінь або відсутність ініціативи, віри у власні сили.

Тутка запропонує 6 основних правил, як змусити долю вам посміхатися, підвищити шанси на швидке і легке досягнення мети.

Фактори везіння

Везіння
Фото: pexels.com

Вдача стає прекрасним виправданням для нерішучих людей. Вони люблять віддавати долю в руки теорії ймовірності, самовільно плисти за течією. Але психологи впевнені, що можна налаштувати себе на позитивний результат, привабити до себе успіх, якщо додержуватися певних правил і прийомів.

Читайте також: Нова реальність: 12 способів почати здорове життя цього року

1. Ясність цілей

Щоб досягти бажаного, необхідно чітко і в деталях уявляти, чого ви хочете. Візуалізація та ясне формування мети підсвідомо допомагає йти вперед, є основним фактором везіння. Людина несвідомо отримує сигнали, звертає увагу на шляхи розв’язання проблеми, які наближають до мрії. Невдахи, як правило, розпорошуються і не можуть сформувати власні бажання і плани.

2. Енергія і активність

Змусити долю вам посміхатися допоможе напружена і важка праця. Везучі люди просто випромінюють енергію, встигають багато працювати, вчитися, відвідувати спортивний зал або займатися хобі. Насправді ж активність пов’язана з умінням правильно розподіляти особистий час, не витрачати його на порожні дрібниці та неважливі справи.

Везіння
Фото: pexels.com

Під час цікавого дослідження американського психолога Томаса Стенлі з’ясувалося, що з 2500 знаменитостей і бізнесменів 84% впевнені, що досягли багатства тільки завдяки виснажливій праці. Вони не вірили у везіння, але намагалися працювати більше і продуктивніше за інших співробітників.

3. Робити багато корисних справ

Неможливо отримати бажаного, якщо не докладати зусиль для досягнення мети. Чим більше спроб і справ ви робите, тим вищі шанси досягти результату. Хочете гарну роботу? Частіше відвідуйте співбесіди та агентства із працевлаштування, одночасно подавайте резюме на різних ресурсах, питайте знайомих. Це збільшує ймовірність влаштуватися на оплачуване місце в кілька разів.

4. Особливості характеру та особистість

Важливий фактор везіння — вміння мислити позитивно, вірити у власні сили. «Везунчики» завжди є оптимістами, які з легкістю беруться за найскладніші справи та нездійсненні завдання, впевнені в можливості отримати бажане і реалізувати мрію. Вони більш товариські, легко сходяться з людьми і без наслідків переносять стресові ситуації.

5. Наполегливість у досягненні цілей

Це важлива якість, яка помітно відрізняє успішну і щасливу людину. Вона не здається перед невдачами, готова пожертвувати силами і часом для отримання позитивного результату. Вона продовжує шукати варіанти, коли суперники давно здалися.

Везіння
Автор фото: Catherine Marvel

Хочете привабити везіння в кар’єрі? Намагайтеся більше і плідніше працювати. Кожну невдачу сприймайте як урок, робіть висновки, не витрачайте часу на стрес і переживання. Не економте сили на навчальні програми, семінари, відвідуйте лекції успішних колег. Це відкриє нові шляхи до досягнення мети, додасть сил.

6. Чесність

Успішних людей в більшості випадків відрізняє порядність, відкритість і чесність. Це важливі якості для побудови кар’єри та особистого бренду, розвитку бізнесу. До таких особистостей завжди притягуються оптимісти, їх оточують активні та щасливі колеги.

Є величезна різниця між психікою людей, які сліпо вірять у везіння, і тими, хто наполегливо йде до мети. Це різні психотипи, але за статистикою удача частіше усміхається тим, які не вірять в її існування. Робіть успіх самі, не довіряйте долю випадковостям, якщо хочете домогтися бажаного результату.

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
6 способів, як змусити долю вам посміхатися