5 оптичних ілюзій, які зроблять вас стрункішими

Ми любимо розглядати цікаві оптичні ілюзії на картинках, але навіть не підозрюємо, що часом можемо використовувати їх собі на користь. Наступна стаття стане в пригоді жінкам і дівчатам, які уважно ставляться до свого зовнішнього вигляду і хотіли б за допомогою маленьких хитрощів приховати свої незначні недоліки або підкреслити переваги.

Щоб виглядати стрункішими, досить просто перенести оптичні ілюзії на одяг, і ось що ми одержимо:

Оптична ілюзія №1

ілюзія

Вертикальні лінії допоможуть зробити фігуру стрункішою. Шов, лінії в одязі або застібка – все це може допомогти зробити вас вищими та стрункішими. На фото дві однакові фігури, одна зі швом, інша – без, і ви бачите різницю.

ми

Крім того, чим лінії дрібніші та розташовані ближче одна до одної, тим буде стрункішою виглядати в них фігура.

Читайте також: Експерт з етикету розповіла, яких помилок багато людей припускається в ресторані, і дала поради, як їх уникнути

Оптична ілюзія №2

ми

Горизонтальні лінії і справді можуть додавати зайвих кілограмів. Подивіться на цей малюнок вище, і ви побачите, що силует зліва виглядає стрункішим: горизонтальна лінія перерізає найширшу частину тіла.

Але і горизонтальні лінії можна використовувати з розумом. Цей малюнок свідчить про те, що середня фігура виглядає найширшою, хоча всі вони однакових пропорцій. А ось ліва і права фігури здаються набагато стрункішими. Тут діє цікава оптична ілюзія.

Чим довше погляд ковзає по фігурі, поки не зустріне цей «розріз», тим вищою і стрункішою фігура буде здаватися. Тому не варто перерізати поясом або заправленою в штани або спідницю сорочкою своє тіло, якщо ви не вважаєте свою фігуру ідеальною і не відрізняєтеся високим зростом. Такий розріз візуально робить вас нижчими і товстішими, тому підійде тільки дуже худим або дуже високим панянкам.

Оптична ілюзія №3

ми

Діагональ дозволяє візуально зменшити фігуру, зробивши її стрункішою. Навіть пришиті під діагоналлю великі накладні кишені додають такий самий ефект одежі.

Оптична ілюзія №4

Важливо звертати увагу і на силует плечей. Лінії, які розходяться та сходяться в цій ділянці так само мають певний ефект ілюзії.

ми

Якщо у вас дуже широкі стегна і вузькі груди, вам підійде образ, що розширюється до верху. Це може бути одежа з великим коміром, який натягується на плечі або простий виріз «човник».

Якщо у вас вузькі стегна, але природа нагородила вас великими грудьми, то ви можете носити так звані сукні (блузи) з нашийником.

Оптична ілюзія №5

І, звичайно, куди ми без чорного? Адже це найголовніший закон: чорний колір додає стрункості.

ми

Але не тільки чорний, будь-який темний колір, якщо ви поєднуєте його з одягом світлішого тону. Не забувайте, що темніший одяг чи деталі гардеробу надягають на «проблемну» частину, що зробить її візуально стрункішою.

ТУТКА - Відпочивай корисно
5 оптичних ілюзій, які зроблять вас стрункішими