20+ іронічних твітів від людей, яким старість вже в потилицю дихає, але вони не засмучуються

Якщо ви все швидше йдете з вечірок, щоб довше поспати; майже ніколи не забуваєте знімати показники лічильників і встигли купити свої перші окуляри для читання — швидше за все, ви досягли точки неповернення. Але зрілість і перші ознаки старіння не будуть здаватися катастрофічними, якщо ставитися до них з самоіронією. Хоча дорослішання і таїть в собі чимало підводних каменів, в загальному ви все ж починаєте по-іншому дивитися на життя.

Ми в Тутка із задоволенням посміялися разом з героями нашої добірки над тим, що старість дихає їм у спину й розпізнати її можна за найбільш несподіваними прикметами. А бонус нагадає, що знайомства в зрілому віці можуть зробити безліч сюрпризів.

1.

2.

3.

4.

5.

Читайте також: Підбірка тонкого гумору і веселих історій в картинках

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

Бонус: а як добре все починалося

  • Якось на вулиці симпатична дівчина починає гратися з моїм собакою. У нас зав’язується діалог, ми сидимо сміємося, я кажу їй компліменти й так далі. У якийсь момент вона стає серйозною, дивиться на мене та каже: «Ти дуже класний та смішний». І в той момент, коли мій розум накриває самозахоплення, додає: «Шкода, що мій тато не такий».

А за якими ознаками ви зрозуміли, що безтурботна юність та молодість залишилися в минулому й життя більше ніколи не буде колишнім?

За матеріалами

ТУТКА - Відпочивай корисно
20+ іронічних твітів від людей, яким старість вже в потилицю дихає, але вони не засмучуються