18 цінних порад від тих, у кого на будь-який випадок є декілька хитрощів про запас

Бажання зробити своє життя простішим і зручнішим абсолютно нормальне. Майже у кожного в рукаві знайдеться кілька цінних порад, як уникнути неприємностей, незручних ситуацій, впоратися з побутовими проблемами.

Ми в Тутка вважаємо, що таких хитрощів багато не буває і з задоволенням завжди при нагоді користуємося плодами чужого нестандартного мислення. Головне – мати якнайбільше лайфхаків у своїй колекції.

 • У свій час ми з дружиною були на нервах і часто сварилися. Коли я зрозумів, що ми обидвоє нестримані, почав під час суперечок вмикати диктофон в телефоні. Записи я нікому не давав, але сам факт присутності німого свідка змушував мене подумати, перш ніж щось сказати. Ну і, в крайньому разі, можна було припинити подальші спекуляції, мовляв, ти мене отак обізвав. Не було такого – ось запис.
 • Якщо ви щось відклали на певний час, скажіть вголос: «Я залишила викрутку біля мікрохвильової печі» або щось такого типу. Це залучає набагато більше зон мозку і знижує ймовірність того, що ви забудете, де залишили річ.
 • У будь-якій подорожі в перші дні ми обов’язково купуємо кілька красивих листівок з місцевими пам’ятками, а до кінця підписуємо їх і надсилаємо з місцевого відділення пошти на домашню адресу. У листівках описуємо, що ми робили в ці дні, яка була погода і так далі. Врешті через певний час після повернення додому в нашу поштову скриньку падає «шматочок» подорожі зі спогадами та поштовими марками. Зберігаємо їх в альбомі з фотографіями.

 • Дитину віддала в садок в 1 рік 10 місяців. Майже до 5 з половиною років у відповідь на щоденні прохання сина залишитися сьогодні вдома я знехотя дозволяла йому побути 2 дні вдома. Це були субота і неділя. Потім він, звичайно, дізнався, що це і так були вихідні.
 • Колись мій чоловік-ловелас виправдовувався, що у нього нікого, крім мене, не було і бути не може. Я непомітно набрала з мобільного номер його дами серця, вона, звісно, підняла слухавку і була тихим свідком всього цього монологу. Наступного дня вона мені зателефонувала і сказала, яка ж я щаслива, що він мене так любить і боїться втратити. В результаті ми обидві його кинули.

Читайте також: 20 крутих батьківських лайфхаків, які не соромно разом з квартирою залишити в спадок

 • Знайшла для себе лайфхак, як схуднути. Колись вішала на холодильник фотографії струнких моделей як стимул і фотографії з пишнішими формами. Це не дуже допомагало, і все одно я зривалася. Бачила в мережі світлини струнких подружок і колишніх однокласниць та страшенно заздрила – колись і я була такою, але вони залишилися красунями, а я себе розгодувала. Зрештою видрукувала їх фотки та свою та повісила на холодильник. Схудла вже на 5 кг за 20 днів.

 • Коли берете в роботу якесь завдання, завжди додавайте на його виконання резервний час. Якщо знаєте, що піде день, скажіть два. Форс-мажорних ситуацій ніхто не скасовував. Та й вам буде спокійніше працювати, коли знаєте, що є ще запас. Ніби й очевидна порада, але рідко хто так робить.
 • Дівчина мого брата – розкішна білявка. Розумна, гарно заробляє, їздить на крутій автівці, на задньому склі якої розміщена реклама роботи мого брата. На моє запитання, навіщо вона зіпсувала собі скло всякою дурнею, вона, трохи помовчавши, сказала: «Зате тепер мені на дорозі не клаксонять взагалі». І я замислилася… Мабуть, коли у мене буде своє авто, я на задньому склі теж напишу: «Тренування з тайського боксу».
 • Зараз автори створили багато пісень на вірші великих поетів. Можна знайти безліч варіантів і практично в будь-якому музичному жанрі. Склала плейлист з пісень, покладених на вірші та які включені до шкільної програми, і на початку року дала його дітям. Коли прийшов час здавати твори напам’ять, у всіх були відмінні оцінки: пісні запам’ятовуються набагато краще, ніж монотонне читання. Не вивчить лише ледачий.
 • При переїзді завжди найперше облаштовуйте спальню і заправляйте ліжко, щоб, коли ви втомитеся, можна було впасти на нього. Немає нічого гіршого, ніж втома і необхідність застеляти ліжко.
 • Щоразу, коли щось припиняє працювати в моєму будинку, я завжди біжу на Youtube, щоб побачити, чи є там відео, присвячене цій проблемі. Я набираю в пошуку, що не працює, і майже кожного разу з’являється супердокладне відео про те, як це виправити. Незліченну кількість разів економила час і гроші на ремонт.

 • На батьківських зборах піднялася чергова сварка щодо того, чи будуть наші діти, як нічийні, без олівців і ручок сидіти чи все ж ми всі терміново здамо по мільйону. Батьки горланили так, що аж вуха закладало. А вчителька у нас нова, вона і каже: «Ми ніяких грошей збирати не будемо. Ось у мене біля дошки клейкі папірці. На них написано, що непогано б було купити на клас. Хто хоче, коли буде виходити, знімає папірець з назвою, хто не хоче – як хоче». І правда, у неї там папірці, а на них написи: 5 пачок кольорових олівців, папір, ножиці… Кожен, виходячи, собі по кишені папірець вибрав, а потім в клас приніс те, що вибрав. Суперовий лайфхак.
 • Візьміть купюру в п’ятсот гривень, покладіть її в чохол свого стільникового телефону, і забудьте, що вона там є. Колись ці гроші зможуть буквально врятувати вас: якщо знадобиться оплатити таксі, телефон або зробити інший терміновий платіж, якщо не буде зв’язку чи загубиться банківська карта.
 • Якщо ви ніяк не можете завершити неприємний дзвінок, переведіть телефон в режим польоту, замість того щоб просто повісити слухавку. Інша людина почує: «Абонент поза зоною дії мережі» — і подумає, що зв’язок зник.

 • Зустрічали закордонних партнерів. Літо, спека, на мені біла блузочка. А одна мадам зі своєю кавою повз мене проходила. В результаті у мене на грудях – плямище. З собою лише футболка: симпатична, але не попрасована. Натягнула, стою сльози ковтаю. І тут колега виймає пульверизатор (той, за допомогою якого ми квіточки обприскуємо), пшикає на мене, і от їй Богу – через кілька хвилин у мене футболка стала така, ніби я її годину прасувала. Я тепер завжди так трикотаж «прасую».
 • Стою на касі в супермаркеті, дуже тісно. Місце для покупців пожертвували заради всілякого дріб’язку. Поки касир пробивала покупки жінки переді мною, та спочатку розмовляла телефоном, а коли усі товари були куплені, повільно, розглядаючи кожну покупку, почала складати в пакет. Мене напружує така поведінка – нервуюся. Касир підсуває до себе мій кошик і «пікає» перший товар. Квочка переді мною не прискорюється і так само повільно збирає свій пакет, не звертаючи уваги на наш діалог. І тут мене осяяло! «Дівчино, я так минулого разу чужі консерви забрала», — не червоніючи, збрехала я касиру. Повільна панянка зі швидкістю вітру наповнює свій пакет і відпливає. А як іще з ними боротися?!
 • Біжу на батьківські збори. Тітонька на вахті як гаркне: «Без бахил не впущу!» А у мене, як на зло, навіть пакетиків з собою немає. А нашу вахтершу умовити – легше каменюки розжалобити. І тут одна мама з нашого класу простягає мені білі шкарпетки й каже: «Тримай, я спеціально купила дешеві та ношу з собою. Ноги промокнуть – в мене шкарпетки, замерзнуть – вони ж. Замість бахил підійде і щось брудне перенести з місця на місце – теж». Тепер і у мене в сумочці відлежуються новенькі шкарпетки.

А у вас є свої побутові хитрощі, якими хотілося б поділитися з усіма?

Джерело

Оцініть статтю
Тутка
18 цінних порад від тих, у кого на будь-який випадок є декілька хитрощів про запас
Виправлення постави: що робити, щоб хребці не зміщувалися